Następne

Skuteczne korepetycje z matematyki

80,00 zł

Szczegóły

Przedmiot:
Matematyka

Dojazd do Klienta:
Tak

Profil:
Przedmioty ścisłe


Opis

Zajmuję się indywidualnym udzielaniem korepetycji z matematyki. Specjalizuję się w skutecznym i sprawnym uczeniu rozwiązywania zadań łącząc to ze zrozumieniem omawianych zagadnień. Wszystko prostym i zrozumiałym językiem. Moją ofertę kieruję głownie do osób, które tak jak ja szanują swój cenny czas i które są w stanie docenić mój czas i umiejętności. Osoba która do mnie trafi może być pewna sprawnego przekazu umiejętności. Śmiało zadzwoń i zapytaj .

Pomagam w zrozumieniu bieżącego materiału ( zadania domowe, kartkówki, sprawdziany ) oraz przygotowuję do egzaminu na zakończenie podstawówki , egzaminu gimnazjalnego i egzaminu maturalnego ( zakres podstawowy).

Koszt za godzinę korepetycji ( 60 minut ) u ucznia to 80 zł (netto) plus koszt dojazdu. Koszt dojazdu jest uzależniony od miejsca zamieszkania ucznia. Do centy należy doliczyć wartość podatku VAT.

Dojeżdżam w całym powiecie kędzierzyńsko-kozielskim.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne