SCANDI SPA OLEJEK ZAPACHOWY MEDITATION

29,99 zł

SCANDI SPA OLEJEK ZAPACHOWY MEDITATION - Pozostałe - Kędzierzyn-Koźle
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kędzierzyn-Koźle
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Grasse to miasto na lazurowym wybrzeżu, które słynie na całym świecie ze swego przemysłu perfumeryjnego. to tutaj produkuje się kompozycje zapachowe najbardziej znanych kosmetyków, według tradycyjnych metod i receptur, które początki sięgają xiii wieku. za powstanie nowych zapachów odpowiadają pracujące w grasse tzw. nosy – ludzie obdarzeni niezwykle czułym zapachem. jest francuskim i światowym centrum produkcji naturalnych aromatów. grasse pachnie mimozą, jaśminem, różami, lawendą - zapachy, które składają się na klimat tego miejsca. jadąc latem do grass będziemy wręcz odurzeni tymi zapachami, aromaty kwiatów są bardzo wyraziste i intensywne, a wraz z nastaniem różnych pór roku, zmienia się również aromat grasse. grasse swoje liczne kwiatowe uprawy zawdzięcza przede wszystkim gliniasto-kredowej ziemi, która tworzy idealne warunki dla kwiatowych plantacji. miasto stało się również tłem dla ostatniego rozdziału powieści „pachnidło” patricka suskinda. a jego malownicze zakątki można było podziwiać w 2006 roku, na srebrnym ekranie, za sprawą filmu opartego na powieści „pachnidło”. historia pewnego mordercy. do aromaterapii wykorzystuje się olejki aromatyczne. są to wyciągi pozyskiwane z uprawianych lub dzikorosnących roślin. robi się je z kwiatów, liści, korzeni, nasion, kory i drewna. zawierają różne związki chemiczne, którym zawdzięczają właściwości. istnieje wiele różnych rodzajów olejków, każdy z nich ma swój unikalny zapach, różne działanie i właściwości. odpowiednie aromaty mogą stymulować poszczególne fragmenty układu limbicznego, czyli części mózgu odpowiedzialnej za emocje, zachowania, zmysł węchu oraz pamięć długotrwałą. olejki aromatyczne używamy zarówno w kominkach jak i dyfuzorach, dyfuzorach elektrycznych oraz klasycznych podgrzewaczach.

Szczegółowe informacje znajdziesz przechodząc na stronę sklepu internetowego. Oferujemy dostawę w dowolne miejsce w Polsce


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kędzierzyn-Koźle
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Wyposażenie domu
(Twoje wnętrza)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-03-07

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Wyposażenie domu
(Twoje wnętrza)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij