Grafika, reklama - ALT-PRESS, ulotki, wizytówki, plakaty, banery, roll-up, kalendarze, strony www, s


Opis

Potrzebna grafika, reklama - NAPISZ lub ZADZWOŃ !

W branży reklamowej już od 1995 roku. Nasza specjalność to projekty graficzne, naklejki, wyklejanie aut, tablic, witryn sklepowych itp., na terenie Kędzierzyna-Koźla i okolic w promieniu do 100 km (województwa opolskie, śląskie i częściowo łódzkie).

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie w trosce o zadowolenie klienta. Produkty wymagające szczególnej staranności robimy jak dla siebie z dbałością o najmniejszy szczegół.

Z dodatkowych usług polecamy wybrane prace remontowo-budowlane. Polecamy to co wychodzi nam najlepiej, tj. przygotowanie podłoża i malowanie ścian/sufitów budynków, zaprojektowanie i wykonanie od A-Z szablonów ściennych oraz naniesienie aplikacji na ścianę i jej malowanie. Wyklejanie folią zadrukowaną lub szronioną/mrożoną szyb i innych podłoży np. AGD typu lodówka, pralka itp, oraz wyklejanie folią mebli, blaty, fronty. Zakładamy monitoring - montaż kamer, podłączenie i ustawienie rejestratora CCTV. Montaż i ustawianie anten satelitarnych, naziemnych. Skręcanie mebli. Profesjonalnie wyklejamy korek na ścianie, polecamy również wykonywanie tarasów drewnianych lub z desek kompozytowych od podstaw. Potrzebujesz innej usługi - zadzwoń i zapytaj lub wyślij do nas zapytanie, odpowiedź dostaniesz do 24 godzin.


www.altpress.j.pl

kontakt:
[email protected]
★ WhatsApp / tel. 503 989 770
★ Skype: grafikoz
★ Skype: kontakt.24

Kędzierzyn-Koźle
Krzysztof Żółtowski


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Kędzierzyn-Koźle - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Opole (pow. m. Opole w opolskim), Ogłoszenia Gliwice (pow. m. Gliwice w śląskim), Ogłoszenia Zabrze (pow. m. Zabrze w śląskim), Ogłoszenia Ruda Śląska (pow. m. Ruda Śląska w śląskim), Ogłoszenia Tarnowskie Góry (pow. tarnogórski w śląskim), Ogłoszenia Żory (pow. m. Żory w śląskim), Ogłoszenia Knurów (pow. gliwicki w śląskim)