Dom na sprzedaż

899 000 zł

Dom w Kębłowie - parametry

Pow. domu:
260 m2

Pow. działki:
2416 m2

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Liczba pokoi:
5

Cena za m2:
3457.69

Typ domu:
Rezydencja, Willa

Obiekt nowy:
Tak

Stan:
Do zamieszkania

Typ dachu:
Dwuspadowy

Rodzaj zabudowy:
Wolnostojący

Ilość pięter:
1

Kształt działki:
Kwadrat

Pokrycie:
Blachodachówka


Dom na sprzedaż, Kębłowo - opis nieruchomości

Dla osób poszukujących luksusowej i romantycznej rezydencji gorąco polecam wyjątkowo elegancki dom dwupoziomowy o powierzchni 260 mkw z dwoma garażami na działce o powierzchni 2416 mkw. Dom wybudowany z podwójnej cegły szczelinowej, dach blaszany, okna PCV, podłogi na piętrze drewniane, na parterze płytki i bambusowy parkiet. Ogrzewanie olejowe. Parter to duża otwarta przestrzeń, na którą składa się salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią i łazienka. Na piętrze znajdują się dwie łazienki połączone z trzema sypialniami i garderoba. Wszystkie materiały użyte do budowy i wykończenia wnętrza są najwyższej jakości. Cały dom otoczony prześlicznym, romantycznym ogrodem z charakterystycznymi ścieżkami, kamiennymi murkami przewijającymi się wśród krzewów, licznych kwiatów i drzew. Dopełnieniem romantycznej scenerii od strony południowej jest widoczny z salonu kamienny mostek nad strumieniem prowadzący do zagajnika. Gęste szlachetne drzewa i krzewy otaczające dom tworzą oazę ciszy i spokoju i skutecznie chronią przed wścibskimi oczami. Zapraszam do oglądania.

Pośrednikom dziękuję.

Pośrednikom dziękuję.

------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom wolnostojący do sprzedania w cenie: 899 000 zł.
Budynek jednopiętrowy.
Całkowita powierzchnia domu wynosi: 260 m2 - 5 pokoi.
Całkowita powierzchnia działki wynosi: 2416 m2 (24.2a).
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie pomorskim, w Kębłowie


Zadaj pytanie do oferty (Dom wolnostojący jednopiętrowy - 260 m2, działka: 2416 m2, Kębłowo - Sprzedam)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Kębłowo - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Gdańsk i okolica (pow. m. Gdańsk w pomorskim), Ogłoszenia Gdynia i okolica (pow. m. Gdynia w pomorskim), Ogłoszenia Sopot i okolica (pow. m. Sopot w pomorskim), Ogłoszenia Lębork i okolica (pow. lęborski w pomorskim), Ogłoszenia Wejherowo i okolica (pow. wejherowski w pomorskim), Ogłoszenia Rumia i okolica (pow. wejherowski w pomorskim), Ogłoszenia Żukowo i okolica (pow. kartuski w pomorskim)