Następne

Wielofunkcyjna glebogryzarka do ogrodu

2 250,00 zł


Opis

Możliwość zakupu na raty! Wystarczy dowód osobisty!

Pielęgnowanie ogrodu jest czasochłonne, jednak dzięki profesjonalnym urządzeniom ogrodniczym, można ograniczyć czas pracy potrzebny do tego. Jedną z najbardziej wymagających prac jest przygotowanie ziemi pod uprawę. Spalinowe glebogryzarki w dużym stopniu ułatwiają prace w tym zakresie. W przeciwieństwie do ręcznego przygotowywania ziemi, glebogryzarki pozwolą na jej przekopanie w znacznie krótszym czasie przy znacznie mniejszym wysiłku. Inne zastosowanie glebogryzarki to areacja i wertykulacja trawnika, która pozwoli nam się cieszyć pięknym ogrodem przez cały okres wiosenno letnio jesienny. Możliwe jest również zastosowanie glebogryzarki do odśnieżania poprzez montaż pługa.

DANE TECHNICZNE:

Glebogryzarka spalinowa Agroma T-7080L3G
Silnik: Agroma 7KM OHV, 4-suw,208ccm
Szerokość pracy: 800mm
Głębokość pracy: 175-350mm
Ilość biegów: 1,2, -1 (skrzynia biegów)
Zbiornik paliwa: 3.6L
Zbiornik oleju: 0.6L
Opakowanie: 84/46,5/66 cm

Do glebogryzarki można zamontować różne akcesoria typu pług obsypnik, brony, kopaczkę, wertykulator, areator, sprężynówkę, walec, pług do odśnieżania i inne. Przystosowana jest do ciągnięcia małej przyczepki.

W wyposażeniu gumowe koła i noże glebogryzarki.

Godziny otwarcia sklepu od 7 do 17, w soboty od 7 do 15.
Faktura VAT lub paragon!
Prowadzimy wysyłkę za pobraniem!


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne