pokoje gościnne i noclegi

30,00 zł

Szczegóły

Z łazienką:
Tak

Dla ilu osób:
12

Śniadanie w cenie:
Nie

Akceptowane zwierzęta:
Tak

Parking:
Tak

Plac zabaw:
Tak

Balkon:
Nie

Bar/restauracja:
Nie


Opis

Witam.posiadam do wynajęcia pokoje 2,3 i 4 osobowe. aneks kuchenny w pełni wyposazony. darmowe wi-fi,telewizor w pokoju. parking na ogrodzonej posesji,miejsce na ognisko i grill. cicha i spokojna okolica. miejsce przyjazdne dla dzieci. 2.5km od centrum Kazimierza Dolnego. cena do negocjacji. zapraszam


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Kazimierz Dolny - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Lublin i okolica (pow. m. Lublin w lubelskim), Ogłoszenia Puławy i okolica (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Lubartów i okolica (pow. lubartowski w lubelskim), Ogłoszenia Kozienice i okolica (pow. kozienicki w mazowieckim), Ogłoszenia Dęblin i okolica (pow. rycki w lubelskim), Ogłoszenia Pionki i okolica (pow. radomski w mazowieckim), Ogłoszenia Antoniówka i okolica (pow. radomski w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Kazimierzu Dolnym lub w całym województwie lubelskim.