Rura próżniowa 58/1800 + Heat pipe (Aln/Ain-Ss/Cu)

50,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Rura próżniowa 58/1800 + Heat pipe (Aln/Ain-Ss/Cu) - Pozostałe art. hudrauliczne - Kazimierz Biskupi
Rura próżniowa 58/1800 + Heat pipe (Aln/Ain-Ss/Cu) - Pozostałe art. hudrauliczne - Kazimierz Biskupi - zdjęcie 1Rura próżniowa 58/1800 + Heat pipe (Aln/Ain-Ss/Cu) - Pozostałe art. hudrauliczne - Kazimierz Biskupi - zdjęcie 2Rura próżniowa 58/1800 + Heat pipe (Aln/Ain-Ss/Cu) - Pozostałe art. hudrauliczne - Kazimierz Biskupi - zdjęcie 3Rura próżniowa 58/1800 + Heat pipe (Aln/Ain-Ss/Cu) - Pozostałe art. hudrauliczne - Kazimierz Biskupi - zdjęcie 4

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Kazimierz Biskupi
woj. wielkopolskie
pow. koniński
gm. Kazimierz Biskupi

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Rura próżniowa 58/1800 z potrójnym absorberem (ALN/AIN-SS/CU) oraz rurką ciepła (heat pipe)
Zastosowanie:
Przeznaczona głównie do kolektorów słonecznych z serii SC oraz systemów HP opartych na rurkach ciepła. Możliwość zastosowania w kolektorach próżniowych innych producentów.
Budowa:
Rura próżniowa jest wykonana z borokrzemowego szkła. Próżnia znajdująca się pomiędzy dwiema warstwami szkła jest doskonałym izolatorem i zapobiega stratom cieplnym. W procesie potrójnej magnetronowej metalizacji zostaje naniesiony absorber (związek pochłaniający promienie słoneczne oraz przekształcający je w energię cieplną). Dodatkowe warstwy absorbera mają za zadanie utrzymać jak najwięcej energii wewnątrz rur oraz zapobiec utracie ciepła poprzez promieniowanie podczerwone. Nowa specjalna warstwa absorpcyjna ALN/AIN-SS/CU z dodatkiem miedzi, jest kolejną generacją warstw absorpcyjnych. Następczyni warstwy AL/N/AL charakteryzuje się większą wydajnością (nawet o 12%) i doskonałymi właściwościami absorpcyjnymi promieniowania słonecznego bezpośredniego i rozproszonego. Wnętrze rury próżniowej może nagrzać się nawet do 300ºC.

Wewnątrz rur próżniowych jest montowana tzw. „rurka ciepła” (heat pipe). Zgodnie z zasadą obniżania temperatury wrzenia wraz ze spadkiem ciśnienia postąpiono w przypadku „heat pipe” obniżając ciśnienie w środku poprzez odessanie powietrza. Ciecz w środku wymiennika „heat pipe” wrze dzięki czemu już w temperaturze 25 ºC. Miedź użyta do produkcji jest pozbawiona zawartości tlenu co zapewnia możliwość długiej i niezawodnej eksploatacji. Znajdujące się wewnątrz rur próżniowych aluminiowe radiatory wspomagają przekazywanie energii do miedzianych rurek ciepła.

W przypadku uszkodzenia rury próżniowej cały układ nadal działa. Spada jedynie wydajność układu. W rurach próżniowych z heat pipe nie ma żadnych płynów co sprawia, że w każdej chwili można zdemontować rurę bez konieczności opróżniania całego układu.

Rura próżniowa:
- średnica rury zewnętrznej: 58 mm.
- średnica rury wewnetrznej: 47 mm.
- długość rury: 1800 mm.
Heat pipe:
- Średnica rurki: 8 mm.
- Średnica skraplacza: 14 mm.
- Długość rurki: 1700 mm.
SZKLANYCH RUR PRÓŻNIOWYCH NIE DOSTARCZAMY ZA POŚREDNICTWEM FIRM KURIERSKICH. Wysyłka kurierem tylko na wyraźne życzenie oraz odpowiedzialność kupującego po wcześniejszym dokonaniu przedpłaty.
Towar dostarczamy osobiście, poprzez firmy transportowe lub za pośrednictwem naszych lokalnych dystrybutorów.


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Kazimierz Biskupi
woj. wielkopolskie
pow. koniński
gm. Kazimierz Biskupi

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Jarek

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. hudrauliczne
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 90
Data dodania: 2019-02-16

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Jarek

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ