Następne

Kontroler QXJ Seven Star

169,00 zł


Opis

Funkcje:

1. Po podłaczeniu kontrolera do zasilania pojedynczy sygnał dzwiekowy wskazuje, że
kontroler działa w trybie normalnym (nastepuje proces samokontroli urzadzenia).
2. Funkcja zegara.
3. Wskaznik poziomu wody - 5 poziomów (0-20%, 20-50%, 50-80%, 80-100%, pow.
100% - przepełnienie).
4. Wskaźnik temperatury wody.
5. Możliwosc ustawienia automatycznej temperatury grzania w zakresie 30 - 80 °C.
6. Ostrzeżenie przed niskim stanem poziomu wody - po spadku poniżej 20% kontroler
wyda dźwiękowe ostrzeżenie.
7. Możliwosc ręcznego sterowania elektrozaworem (uzupełniania wody).
8. Możliwosc ręcznego sterowania grzałką elektryczną.
9. Możliwosc zaprogramowania dogrzewania wody w określonych godzinach (wg. zegara) - 2 razy na dobę. Ustawienie godz. 24:00 powoduje wyłączenie funkcji.
10. Możliwosc zaprogramowania uzupełniania wody w określonych godzinach (wg. zegara) - 2 razy na dobę. Ustawienie godz. 24:00 powoduje wyłączenie funkcji.
11. W przypadku wykrycia problemów z czujnikiem temperatury lub czujnikiem poziomu wody kontroler zacznie wydawac co minutę ostrzeżenia dźwiękowe. Należy wtedy otworzyc zawór elektromagnetyczny, aby uzupełnić wodę w zasobniku. Prosimy zwrócic uwage, czy woda sie nie przelewa - jesli tak, to należy zamknac zawór. Otwarty zawór zamknie sie samoczynnie po 8 minutach.
12. Funkcja „turbo-doładowania”. Jeśli ciśnienie w sieci wodociagowej jest za niskie, to można włączyc tę funkcję. W sytuacji, gdy poziom wody w zasobniku jest zbyt niski oprócz otwarcia elektrozaworu nastepuje włączenie pompy. Po napełnieniu zasobnika nastepuje równoczesne wyłączenie pompy oraz zamknięcie elektrozaworu.
13. Funkcja „anty-zamarzania”. Aby nie doprowadzić w zimie do zamarznięcia wody w rurach na zewnątrz budynku, można wzdłuż rur ułożyc elektryczne kable grzejne. Kontroler włączy zasilanie kabli, aby nie dopuścić do awarii rur. Włączenie funkcji „turbo-doładowania” powoduje wyłaczenie funkcji „antyzamarzania”.

14. Nawet w przypadku braku zasilania kontroler pamięta wszystkie ustawienia. Nie ma potrzeby ponownego programowania.
15. Zabezpieczenie przed spaleniem. Jeśli w zasobniku jest mniej niż 50% wody (lub
nie ma jej wcale) kontroler wyłączy wszystkie funkcje dogrzewania.
16. Ochrona przed przeciążeniem. Jeśli automatycznie włączy sie funkcja „antyzamarzania” (dogrzania rur), aby nie doprowadzić do przepalenia kabli oraz ograniczyć zużycie energii elektrycznej, nastepuje cykliczne odłączanie napięcia zasilania. Funkcja działa wg. ustalonego czasu (standardowo jest to 30 minut pracy / 30 minut przerwy, ale można ustawić od 0 do 90 minut).

Kontroler przeznaczony do kontroli temperatury w zasobnikach c.w.u. Przeznaczony głównie do kompaktowych ciśnieniowych podgrzewaczy z serii PROECO HP.

W przypadku niedostatecznych promieni słonecznych wodę można podgrzać za pomocą grzałki elektrycznej. Oczywiście kontroler można zastosować w dowolnych zasobnikach c.w.u.Dane Techniczne:

- Wymiary: 170mm x 128mm x 40mm
- Zasilanie: ~ 220V (AC)
- Pobór mocy: < 6W
- Zakres pomiaru temperatury: 0 ~ 99 °C
- Dokładnosc pomiaru temperatury: ± 2 °C
- Wskaznik poziomu wody: 5 poziomów
- Maksymalna moc podłaczonej grzałki elektrycznej: < 3000 W
- Maksymalna moc podłaczonej pompy lub elektrycznych kabli grzewczych: < 500 W
- Upływ pradu:


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne