Kompleks Inwestycyjny Kazimierz Biskupi

14 237 900 zł

Kompleks Inwestycyjny Kazimierz Biskupi - Działki na sprzedaż - Kazimierz Biskupi
Zadzwoń / SMS

Szczegóły

Powierzchnia:
13 500 m2


Opis


Oferta dodana za pomocą MULTIPORTALU B e b r o k e r . plTereny Inwestycyjne - Kazimierz BiskupiTereny inwestycyjne znajdujące się w Gminie Kazimierz Biskupi (własność PAKKWB Konin S.A). Nieruchomość gruntowa wraz z zabudowaniami znajdujące się w Gminie Kazimierz Biskupi. Tereny te położone są w odległości 15 kilometrów od Konina, wzdłuż drogi wewnętrznej łączącej się z drogą powiatową 264 biegnącą z Kazimierza Biskupiego do Kleczewa. Infrastruktura przemysłowa położona na tym obszarze stanowiła kiedyś zaplecze dla eksploatowanych odkrywek węgla brunatnego. W skład całej nieruchomości wchodzą działki, na których znajduje się ok. 40 różnych budynków i budowli o łącznej powierzchni ok. 13 500m². Łączna powierzchnia działek to ok 24 ha. Na obszarze tym znajdują się przyłącza niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej. Teren jest oświetlony, zaopatrzony w sieć energetyczną, wodociągową oraz telefoniczną. PAK KWB Konin S.A. dopuszcza złożenie ofert dotyczących części oferowanego obszaru. W przypadku przyjęcia oferty na część oferowanego obszaru konieczne będzie ustanowienie służebności obejmujących drogi dojazdowe oraz media zasilające obszar będący przedmiotem oferty. W bezpośrednim sąsiedztwie, wzdłuż drogi nr 264 przechodzi sieć gazowa. Kompleks położony jest w odległości ok. 6 km od DK 25 i ok 28 km od autostrady A2. Na terenie kompleksu znajduje się tor kolejowy (nie jest przedmiotem sprzedaży – ustanowienie służebności przejazdu do obiektów warsztatowych nie będących przedmiotem sprzedaży) łączący kompleks z linią kolejową E 20 (Berlin – Moskwa). W promieniu 100 km znajdują się takie ośrodki gospodarcze jak Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Kalisz. Na terenie gminy Kazimierz Biskupi działa również Aeroklub Koniński, który zarządza lotniskiem wyposażonym w oświetlony pas startowy asfaltowy o wymiarach 620 x 27 m na kierunkach 270°/090° oraz uruchomionym w 2014, pasem trawiastym o wymiarach 1000 x 50 m na kierunkach 260°/100.°SŁUŻEBNOŚCI:

1. Dostęp po 2 m z każdej strony do instalacji zasilania wodnego, centralnego ogrzewania, kanalizacji deszczowej oraz sanitarnej w przypadku sprzedaży terenu nie w całości, a sprzedaży wybranych poszczególnych działek. W przypadku sprzedaży terenu w całości nie ma konieczności uzyskania służebności od potencjalnego nabywcy.

2. W zakresie zaopatrzenia w energię elektryczną – w przypadku sprzedaży działek wielu nabywcom, należy ustanowić służebność przesyłu dla infrastruktury elektroenergetycznej, w celu zapewnienia zasilania nieruchomości pozostających we własności PAKKWB Konin S.A.

3. W zakresie korzystania z sieci telekomunikacyjnej.

4. Przejazd oraz dostęp do linii kolejowej znajdującej się na terenie obszaru Zaplecza Kazimierz.Szczegóły oferty w linku:https://zepak.com.pl/pl/o-firmie/biuro-prasowe/aktualnosci/13409-sprzedaz-nieruchomosci-z-grupy-kapitalowej-ze-pak.html

Telefon: 63 247 37 73

.

Zobacz cały opis

+48 (63) 247... - pokaż cały
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kazimierz Biskupi
woj. wielkopolskie
pow. koniński
gm. Kazimierz Biskupi

Dane wystawiającego:
Jacek Semla


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-08-06

Zgłoś naruszenie

Zobacz inne nieruchomości

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Jacek Semla

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij