Anoda magnezowa 20x270mm M6 z korkiem R3/4"

26,00 zł


Opis

Zastosowanie:

Anody magnezowe stosowane są do zapewnienia antykorozyjnej ochrony zbiorników c.w.u. wykonanych ze stali i pokrytych emalią ceramiczną. Mogą również służyć jako zabezpieczenie antykorozyjne w zasobnikach c.w.u. wykonanych ze stali nierdzewnej w celu ochrony innych elementów (np. grzałek itp.)

Pierwszą kontrolę stanu anody zaleca się przed upływem 24 miesięcy eksploatacji zasobnika. W przypadku szybkiego zużycia należy częściej wymieniać anodę (co 12 miesięcy). Jeśli zużycie następuje wolniej, można wymianę przeprowadzać co 18 - 24 miesięcy.Dane Techniczne:

- średnica: 20 mm

- długość: 270 mm

- pręt montażowy: 12 mm z gwintem M6

- korek: 15 mm z gwintem R3/4"


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Kazimierz Biskupi - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Konin i okolica (pow. m. Konin w wielkopolskim), Ogłoszenia Gniezno i okolica (pow. gnieźnieński w wielkopolskim), Ogłoszenia Koło i okolica (pow. kolski w wielkopolskim), Ogłoszenia Turek i okolica (pow. turecki w wielkopolskim), Ogłoszenia Słupca i okolica (pow. słupecki w wielkopolskim), Ogłoszenia Września i okolica (pow. wrzesiński w wielkopolskim), Ogłoszenia Modła Królewska i okolica (pow. koniński w wielkopolskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Kazimierzu Biskupim lub w całym województwie wielkopolskim.