Wkręt hak oczkowy

8,24 zł

Wkręt hak oczkowy - Części, elementy - Katowice
Zadzwoń / SMS
Napisz

Szczegóły

Rodzaj:
Kotwy


Opis

Cena netto za długość 28cm: 6,70zł
Cena netto za długość 35cm: 6,90zł
Cena netto za długość 40cm: 7,10zł
Cena netto za długość 45cm: 7,25zł


Śruba oczkowa, inaczej hak lub wkręt oczkowy, ma bardzo szeroki wachlarz zastosowania. Przydaje się zarówno podczas przeprowadzania prac budowlanych, jak i dekoracyjnych. Pozwala zamocować wiszące elementy ozdobne wewnątrz oraz na zewnątrz budynku.

Hak oczkowy najczęściej wykorzystuje się w budownictwie. To uniwersalne rozwiązanie do łączenia z kotwami. Służy do mocowania rusztowań, lin napinających, łańcuchów czy kabli. Wkręty występują w kilku wariantach długości. Dzięki temu można odsunąć rusztowanie od fasady w zależności od potrzeb.

Co więcej, wkręt znajdzie zastosowanie w przydomowym warsztacie. Doskonale sprawdzi się jako łącznik w niewielkich konstrukcjach. Ponadto, hak oczkowy to element odpowiedni do utrzymywania siatek, które wzmacniają otynkowane elementy.

Śruba oczkowa wykonana została ze stali dodatkowo pokrytej ocynkiem. Dlatego jest odporna na wilgoć, warunki atmosferyczne i proces korozji. Stal sprawia, że oferowany przez nas hak oczkowy jest wytrzymały i niepodatny na uszkodzenia mechaniczne. Jego oczko zostało zamknięte wysokiej jakości spawem.

Śruba oczkowa może być użyta do drewna, betonu, cegły oraz naturalnego kamienia o zwartej strukturze. W przypadku drewna zaleca się wstępne nawiercenie. Można wkręcać je bezpośrednio albo w połączeniu z kołkiem rozporowym.

Prosimy pytać o aktualne ceny oraz o dostępność produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi aukcjami. Oferujemy asortyment budowlany między innymi: elementy rusztowań, elementy szalunkowe, elementy zabezpieczeń drogowych oraz budowlanych i wiele innych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Wysyłka na terenie całej Polski, możliwy także odbiór osobisty w siedzibie firmy Serwis Budowy S.A.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (34) 506... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Agnieszka
(Serwis Budowy )

Katowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Części, elementy
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2022-03-28

Zgłoś naruszenie
Agnieszka
(Serwis Budowy )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij