Uwodzenie i naprawa związku który się zakończył Testerzy

Uwodzenie i naprawa związku który się zakończ... - Pozostałe usługi - Katowice
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Warszawa Poznań Katowice czy Gdańsk a może inna miejscowość mała czy duża, nasze usługi wykonujemy wszędzie w kraju jak i za jego granicami. Testerzy wierności działają na portalach internetowych jak i w życiu codziennym, spotkasz ich wszędzie lecz nie będziesz o tym wiedzieć ani przypuszczasz że masz z nimi do czynienia. Stoisz w kolejce do kasy czy na przystanku autobusowym nagle zagaduje Cię mężczyzna czy kobieta. Trwa rozmowa, trwa nowy flirt czujesz się wspaniale ale to nie przypadek to nasi pracownicy Testerzy Wierności. Posiadamy wiele sposobów na sprawdzenie czy faktycznie mam się czego obawiać od osoby z którą żyjesz. A może chcesz odzyskać osobę z którą żyjesz, pomożemy poprzez naszych pracowników. W naszych czynnościach czas ma znaczenie im dłużej zwlekasz tym gorzej i więcej zapytań w twojej głowie. Czekamy na Ciebie aby rozwiązać Twoje zaniepokojenia co do osoby czy nakłonić ją do powrotu i zakończenia nowego związku.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 507... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Testerzy Wierności

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe usługi
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 26
Data dodania: 2019-07-31

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Testerzy Wierności

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij