Stożek PCV "konusy" 500szt

60,27 zł

Stożek PCV "konusy" 500szt - Pozostałe art. budowlane - Katowice
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Cena netto za 500szt: 49zł

Stożek PVC inaczej zwany konusem, służy do stabilizacji rurki dystansowej. Centruje ją w trakcie skręcania szalunku, a także mocuje i uszczelnia. Co więcej chroni tuleję przed zabrudzeniami.

Stożki to ważne elementy, które zabezpieczają konstrukcję, poprzez stabilizowanie rurki dystansowej i zapewniają precyzyjny montaż ściągów. Ponadto zastosowanie konusów zwiększa wydajność na budowie, umożliwiając szybkie szalowanie.

Wraz z rurką dystansową jest jednym z najpowszechniejszych rozwiązań, których używa się na początkowym etapie szalowania. Uniwersalny rozmiar elementu sprawia, że pasuje do większości dostępnych rurek PVC.

Elastyczny materiał gwarantuje, że umieszczenie konusa w rurce nie stanowi problemu. Równie łatwo przebiega jego demontaż. Przy przycinaniu rurek z zastosowaniem konusów trzeba brać pod uwagę wysokość konusa x2 i odliczać od grubości muru.

Konusy wykonano z PVC, co gwarantuje szczególną trwałość i wytrzymałość elementów. Dzięki temu nie pękają, a także są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Są one również niezwykle ekonomiczne.

Dzięki łatwemu montażowi nie trzeba korzystać z dodatkowych narzędzi. Ponadto elementy te zamontować można samodzielnie. Nie trzeba ich rozdeskować, co niweluje konieczność wykonywania niektórych prac oraz zapewnia oszczędność miejsca na placu budowy.

Stożek PVC stanowi część składową systemu elementów traconych do betonu. Zaliczają się do nich wszystkie akcesoria, które służą jako wsparcie dla szalunku. Przy szalowaniu zastosowanie tych elementów jest niezbędne. Wykorzystanie komponentów traconych do betonu to oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu do tradycyjnego deskowania.

System elementów traconych do betonu pozwala na zachowanie walorów estetycznych konstrukcji na pożądanym poziomie. Posiadają specjalne otwory, przez które można przeprowadzić rury, pręty lub przewody. Skracają czas wykonywania szalunku. Są prefabrykatami, których parametry są bardzo bliskie oczekiwanym lub wymagają nieznacznej obróbki.

Dane techniczne:
-Średnica stożkowych zakończeń: 42 mm
-Tworzywo: PVC

Prosimy pytać o aktualne ceny oraz o dostępność produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi aukcjami. Oferujemy asortyment budowlany między innymi: elementy rusztowań, elementy szalunkowe, elementy zabezpieczeń drogowych oraz budowlanych i wiele innych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Wysyłka na terenie całej Polski, możliwy także odbiór osobisty w siedzibie firmy Serwis Budowy S.A.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (34) 506... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Agnieszka
(Serwis Budowy )

Katowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. budowlane
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2022-03-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Agnieszka
(Serwis Budowy )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij