Następne

Sprzedam Router D-Link DIR-605L

58,00 zł


Opis

Sprzedam Router D-Link DIR-605L
Parametry

D-Link Cloud Router DIR-605L jest pierwszym modelem z nowej generacji routerów domowych, które umożliwiają użytkownikom monitorowanie sieci domowych pod kątem prób włamań.
Monitorowanie można przeprowadzać z dowolnego miejsca za pośrednictwem intuicyjnego portalu WWW lub aplikacji mydlin dostępnej dla telefonów iPhone, tabletów iPad oraz urządzeń z systemem Android. Ten router znakomicie nadaje się również dla rodziców, którzy chcą mieć możliwość nadzoru nad serwisami odwiedzanymi przez dzieci

Informacje i bezpieczeństwo dzięki chmurze mydlink
Po pobraniu darmowej aplikacji mydlink dla tabletów iPad, telefonów iPhone lub urządzeń z systemem Android użytkownik uzyskuje pełną kontrolę nad domową siecią niezależnie od miejsca pobytu i bez konieczności dysponowania konkretnymi umiejętnościami informatycznymi. Informacje o próbach włamań oraz nowych użytkownikach są przesyłane w formie powiadomień i wiadomości e-mail. Ten router z pracujący w chmurze to znakomity sposób łatwego wykrywania, czy ktokolwiek usiłuje uzyskać dostęp do sieci bez autoryzacji. Jest też doskonałym narzędziem dla rodziców, umożliwiającym sprawdzenie, jakie serwisy WWW są odwiedzane przez dzieci. Aby upewnić się, że router ma cały czas dostęp do najnowszych funkcji, firma D-Link zadbała o automatyczne powiadamiania użytkownika o dostępności aktualizacji.
Urządzenie wyposażono w najnowsze standardy szyfrowania transmisji bezprzewodowej WEP, WPA i WPA2, które umożliwiają skuteczne zabezpieczenie ruchu w sieci.
Szybka łączność bezprzewodowa
Wystarczy podłączyć router do modemu sieci szerokopasmowej, aby udostępniać szybkie połączenie z Internetem za pośrednictwem sieci bezprzewodowej o maksymalnej przepustowości do 300 Mb/s. Router pozwala w wygodny sposób surfować po sieci, sprawdzać pocztę oraz prowadzić rozmowy sieciowe z rodziną i znajomymi. Wykorzystuje on technologię Wireless N, która oferuje większą szybkość i większy zasięg w porównaniu ze standardem 802.11g1. Urządzenie stosuje funkcję translacji adresów sieciowych (Network Address Translation, która pozwala wielu użytkownikom nawiązywać połączenie z Internetem za pośrednictwem pojedynczego adresu IP. Router z obsługą chmury jest też wyposażony w cztery porty Fast Ethernet, które pozwalają podłączać do sieci urządzenia bez interfejsu bezprzewodowego.
Łatwa instalacjia
Dzięki kreatorowi D-Link Click n Connect konfigurowanie sieci bezprzewodowej trwa zaledwie kilka minut. Kreator przeprowadza użytkownika przez łatwy do wykonania proces instalowania nowego sprzętu, podłączania sieci oraz dodawania nowych urządzeń. Konfiguruje on ustawienia dostawcy usług internetowych, co pozwala szybko nawiązać szerokopasmowe połączenie z Internetem. Dodatkowo ten router ma certyfikat Wi-Fi Protected Setup WPS, co oznacza, że konfigurowanie sieci bezprzewodowej i włączanie zabezpieczeń jest jeszcze łatwiejsze.
Informacje o produkcie
Model
DIR-605L
Typ routera xDSL
Annex Dotyczy wyłącznie ADSL Nie dotyczy
Architektura sieci switche FastEthernet
Porty we/wy 1 x WAN (RJ-45
Pasma (sieci drobne) 2,4 GHz
Standardy sieciowe 802.3u
Liczba anten 2
Antena Zewnętrzna stała
Zysk anteny 5 dBi
Bezpieczeństwo
- Wi-Fi Protected Access WPA/WPA2
- WPS PBC/PIN
Funkcje specjalne
Zaawansowane funkcje:
Aplikacja mydlink dla urządzeń z systemami iOS i Android
Przesyłanie powiadomień: włamanie do sieci bezprzewodowej, powiadomienie o podłączeniu użytkownika, informacja o nowej aktualizacji oprogramowania wbudowanego
Kontrola użytkowników: kontrola dostępu, rekordy przeglądania dostępne w czasie rzeczywistym Obsługa standardu UPnP
WDS
Kontrola ruchu sieciowego
Zaawansowane funkcje zapory sieciowej:
Translacja adresów sieciowych NAT Network Address Translation Filtrowanie pakietów na podstawie inspekcji stanu SPI - Stateful Packet Inspection
Filtrowanie adresów MAC
Filtrowanie adresów URL\


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne