Rurka dystansowa PVC 50m

79,95 zł

Rurka dystansowa PVC 50m - Pozostałe art. budowlane - Katowice
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Cena netto za zestaw 50m: 65zł

Rurka dystansowa PVC jest jednym z najczęściej stosowanych elementów traconych, które zostają w konstrukcji po zakończeniu robót. Ochrania pręty zbrojeniowe przed zabrudzeniami i umożliwia ich odzyskanie po zalaniu konstrukcji betonem. Izoluje ściąg i pozwala sprawnie go wydobyć i zdemontować. Dzięki temu gwarantuje ponowne użycie osłanianych elementów.

Nasza rurka została wykonana z PVC, a więc materiału cechującego się dużą odpornością na uszkodzenia oraz działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo znosi duże obciążenia, a jej porowata powierzchnia zapewnia lepszą przyczepność do betonu.

W ten sposób zapewnia się stałą grubość betonowej konstrukcji. Rurka użyta z pozostałymi elementami zabezpiecza pręt gwintowany przed dostaniem się wody do środka. Uniwersalna konstrukcja elementu pozwala na wykorzystanie jej w połączeniu z większością korków i stożków uszczelniających.

Rurka dystansowa PVC stanowi część składową systemu elementów traconych do betonu. Zaliczają się do nich wszystkie akcesoria, które służą jako wsparcie dla szalunku. Przy szalowaniu zastosowanie tych elementów jest niezbędne. Wykorzystanie komponentów traconych do betonu to oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu do tradycyjnego deskowania.

System elementów traconych do betonu pozwala na zachowanie walorów estetycznych konstrukcji na pożądanym poziomie. Posiadają specjalne otwory, przez które można przeprowadzić rury, pręty lub przewody. Skracają czas wykonywania szalunku. To produkty, których parametry są bardzo bliskie oczekiwanym lub wymagają nieznacznej obróbki.

Dane techniczne:
-Długość jednej rurki: 1 m
-Średnica zewnętrzna: 26 mm
-Średnica wewnętrzna: 22 mm
-Tworzywo: PVC
-Opakowanie zbiorcze 50 mb

Sposób montażu:
- dotnij rurkę na odpowiednią długość
- połącz rurki ze sobą za pomocą specjalnych złączek
- zabezpiecz końce stożkami

Prosimy pytać o aktualne ceny oraz o dostępność produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi aukcjami. Oferujemy asortyment budowlany między innymi: elementy rusztowań, elementy szalunkowe, elementy zabezpieczeń drogowych oraz budowlanych i wiele innych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Wysyłka na terenie całej Polski, możliwy także odbiór osobisty w siedzibie firmy Serwis Budowy S.A.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (34) 506... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Agnieszka
(Serwis Budowy )

Katowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. budowlane
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2022-03-28

Zgłoś naruszenie

Pozostałe art. budowlane w okolicy

Agnieszka
(Serwis Budowy )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij