Rozeta do rusztowania modułowego

12,30 zł

Rozeta do rusztowania modułowego - Części, elementy - Katowice
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Cena netto: 10zł

Rozeta do rusztowania modułowego jest wykorzystywana do połączenia poszczególnych elementów węzła konstrukcyjnego na rusztowaniu modułowym. Umożliwia montaż 8 dodatkowych elementów, takich jak rygle, stężenia itp.

Oferowany przez nas produkt może być zamocowany na dowolnej wysokości stojaka pionowego. Dzięki niemu można regulować wysokość zamontowanych elementów rusztowania.

Rozetkę można zastosować również do łączenia systemów ramowych i modułowych. W ten sposób umożliwia stworzenie elastycznych rozwiązań.

Specjalne otwory montażowe w elemencie są rozmieszczone regularnie.

Produkt jest stalowy, dzięki czemu cechuje się dużą wytrzymałością. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i bardzo trudno go złamać. Element dobrze znosi działanie negatywnych czynników atmosferycznych.

Kryza jest odporna na proces korozji, a to wydłuża jej żywotność. To rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić koszty inwestycji i czas wykonywania prac budowlanych.

Oferowany przez nas produkt jest zgodny z systemami rusztowań modułowych.

Rusztowania modułowe, inaczej nazywane systemowymi, można ustawiać na wiele sposobów. Ich cechą charakterystyczną są regularne odstępy pomiędzy połączeniami rygli i stężeń ze stojakami.

Stałe odległości pomiędzy poszczególnymi węzłami konstrukcyjnymi gwarantują, że rusztowanie pozostanie stabilne. W ten sposób spełnione zostają wymogi bezpieczeństwa, a także komfortu pracy.

Dane techniczne:
-Materiał: stal ocynkowana
-Waga: 0,5 kg
-Szerokość: 12,5 cm
-Średnica otworu: fi 49 mm

Sposób montażu:
- nałóż rozetę na stojak rusztowania
- zespawaj element
- upewnij się, że połączenie jest solidne

Nadają się do tworzenia konstrukcji o nieregularnych kształtach. Dzięki nim można pokryć wszystkie nietypowe budowle, np. zbiorniki paliwowe, trybuny albo wiszące platformy.

System tego typu jest również wykorzystywany jako rusztowanie elewacyjne. Rusztowanie modułowe może być konstrukcją wolnostojącą.

Prosimy pytać o aktualne ceny oraz o dostępność produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi aukcjami. Oferujemy asortyment budowlany między innymi: elementy rusztowań, elementy szalunkowe, elementy zabezpieczeń drogowych oraz budowlanych i wiele innych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Wysyłka na terenie całej Polski, możliwy także odbiór osobisty w siedzibie firmy Serwis Budowy S.A.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (34) 506... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Agnieszka
(Serwis Budowy )

Katowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Części, elementy
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2022-03-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Agnieszka
(Serwis Budowy )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij