Rama rusztowania RUX R65

129,15 zł

Rama rusztowania RUX R65 - Części, elementy - Katowice
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Cena netto za wielkość 50cm: 105,00 zł
Cena netto za wielkość 150cm: 148,00 zł
Cena netto za wielkość 200cm: 185,00 zł

Podczas pracy na wysokościach niezastąpione jest rusztowanie typu R65 rama. Rusztowanie to wznoszona tymczasowo konstrukcja. Ramka jest jednym z jej elementów startowych. Umożliwia zbudowanie całego systemu.

Odpowiednie zamocowanie ramy gwarantuje bezpieczeństwo i sprawność wykonywanych prac budowlanych lub remontowych. Dzięki niej można zbudować stabilne rusztowanie.

Montaż ramki jest bardzo łatwy. Nie wymaga użycia dodatkowych specjalistycznych narzędzi. Prosta konstrukcja elementu, oparta na specjalnych trzpieniach i zapadkach, umożliwia szybkie złożenie i demontaż rusztowania.

Prostota montażu zapewnia zaoszczędzenie czasu, co ma duże znaczenie ekonomiczne. Profil ramy z trzpieniami umożliwia bezpieczne zawieszanie pomostów.

Rusztowania typu R65 wyróżnia wąska rama o szerokości 65 cm. Dzięki temu cały system jest znacznie lżejszy, a także łatwiejszy w transporcie i składowaniu. Konstrukcje typu Rux nadają się do użytku wszędzie tam, gdzie jest ciasno.

Oferowana przez nas rama rusztowania została wykonana z ocynkowanej stali. Dzięki czemu cechuje się odpornością na proces korozji, a także działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Solidne wykonanie elementu znacznie przedłuża jego żywotność. Ramka do rusztowania jest bardzo trwała, a co za tym idzie bezpieczna dla pracowników, poruszających się na rusztowaniu. Oferowany przez nas produkt znosi duże obciążenia i jest odporny na odkształcenia.

Dane techniczne:
-Wysokość: 0,5 m, 1 m, 2 m,
-Waga: 8,9 kg, 11 kg, 16,8 kg, 16,7 kg
-Rama stalowa: fi 48,3 mm
-Zgodność z systemami typu R65
-Ocynk

Sposób montażu:
- na drewnianych podestach ustaw odpowiednie podstawy śrubowe
- nasuń ramę rusztowania na gwintowany trzpień stopy
- wyreguluj ramkę za pomocą specjalnej nakrętki

Prosimy pytać o aktualne ceny oraz o dostępność produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi aukcjami. Oferujemy asortyment budowlany między innymi: elementy rusztowań, elementy szalunkowe, elementy zabezpieczeń drogowych oraz budowlanych i wiele innych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Wysyłka na terenie całej Polski, możliwy także odbiór osobisty w siedzibie firmy Serwis Budowy S.A.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (34) 506... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Agnieszka
(Serwis Budowy )

Katowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Części, elementy
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 16
Data dodania: 2022-04-07

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Agnieszka
(Serwis Budowy )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij