Pro Plan Medium & Large Adult 7+ Optiage, kurczak i ryż - 2 x 14 kg

399,80 zł

Pro Plan Medium & Large Adult 7+ Optiage, kurczak... - Karmy dla psów - Katowice

Opis

Receptura karmy Pro Plan Medium & Large Adult 7+ Optiage, kurczak i ryż opracowana została przez naukowców dietetyki oraz lekarzy weterynarii z uwzględnieniem naturalnych potrzeb żywieniowych, typowych dla dorosłych psów ras średnich i dużych. Testowana klinicznie kompozycja składników OPTIAGE korzystnie wpływa na funkcje mózgowe oraz poprawia czas reakcji psa. Pies wykazuje także większą ochotę na aktywne ruchowo zabawy. Karma Pro Plan Medium & Large Adult 7+ Optiage, kurczak i ryż zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, niezbędne dla dobrego samopoczucia i zdrowego starzenia się psa. Dzięki jej bogactwu w minerały, mikroelementy, witaminy i cenny tran pies utrzymuje dobrą formę oraz zdrowe zęby i stawy. Krokieciki w karmie Pro Plan kształtem i rozmiarem dopasowane są do szczęk psów ras średnich i dużych. Ponadto opakowanie karmy jest wielokrotnie zamykane, dzięki czemu zachowuje ona dłużej świeżość. Karmę stworzono na podstawie najnowszych badań naukowych, szczególnie zwracając uwagę na jej przyswajalność dla psów. Pro Plan Medium & Large Adult 7+ Optiage, kurczak i ryż w skrócie: Karma sucha dla psów ras średnich i dużych w wieku powyżej 7. roku życia (o wadze od 10 do 70 kg) Idealna dla psów starszych o obniżającej się aktywności mózgu Sprawdzona klinicznie mieszanka substancji odżywczych OPTIAGE: działanie karmy w zakresie poprawy funkcjonowania mózgu zostało naukowo udowodnione Receptura przygotowana przez ekspertów żywieniowych i lekarzy weterynarii: nowoczesna formuła oparta na najnowszych badaniach dotyczących żywienia zwierząt Spokojne, bezproblemowe starzenie się: wyważone zestawienie wartości odżywczych, optymalnie dopasowane do potrzeb starzejących się psów Zdrowie stawów i uzębienia: składniki pomagają w pielęgnacji uzębienia oraz utrzymania sprawności stawów Smaczne źródło białek: wysokogatunkowy drób Specjalny kształt i wielkość krokiecików: dopasowane do pysków psów średnich i dużych ras

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Katowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij