Porta 21 Feline Finest Sensible, bez zbóż - 2 x 10 kg

459,80 zł

Porta 21 Feline Finest Sensible, bez zbóż - 2... - Karmy dla kotów - Katowice

Opis

Niektóre koty są bardziej wrażliwe niż inne. Porta 21 Feline Finest Sensible to karma stworzona specjalnie dla Twojego wrażliwego, dorosłego kota. Głównym składnikiem karmy jest pyszny drób. Pokarm nie zawiera zbóż. To sprawia, że szczególnie nadaje się on dla zwierząt cierpiących na alergie i nietolerancje pokarmowe. Niska zawartość węglowodanów zmniejsza również ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Białka wysokiej jakości w połączeniu z wybranymi warzywami zapewniają zdrowe wchłanianie składników odżywczych. Produkt jest bogaty w ważne aminokwasy i niezbędne kwasy tłuszczowe dla naturalnego metabolizmu. Ze względu na doskonały smak karma jest lubiana przez koty. Porta 21 Feline Finest Sensible, bez zbóż w skrócie: Sucha karma dla dorosłych kotów. Z drobiem: wysokiej jakości źródło białka. Bez zbóż: odpowiedni dla kotów wrażliwych, cierpiących na alergie pokarmowe. Kwasy omega-3 i omega-6: niezbędne kwasy tłuszczowe dla naturalnego metabolizmu, korzystnie wpływają na skórę i sierść. Niska zawartość węglowodanów: sprzyja dobremu przyswajaniu pokarmu, zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Specjalna kombinacja składników odżywczych: zmniejsza nadmierne wypadanie sierści i powstawanie kul włosowych. Bez środków wabiących, barwników, wzmacniaczy smaku i cukru. Dobry smak: wysoka akceptacja.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Katowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij