PolArs group - dj na wesele śląsk, małopolska, opolskie

Ogłoszenie jest nieaktualne

PolArs group - dj na wesele śląsk, małopolska,... - Organizacja imprez - Katowice
PolArs group - dj na wesele śląsk, małopolska,... - Organizacja imprez - Katowice - zdjęcie 1PolArs group - dj na wesele śląsk, małopolska,... - Organizacja imprez - Katowice - zdjęcie 2PolArs group - dj na wesele śląsk, małopolska,... - Organizacja imprez - Katowice - zdjęcie 3PolArs group - dj na wesele śląsk, małopolska,... - Organizacja imprez - Katowice - zdjęcie 4

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Katowice - Śródmieście
woj. śląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

PolArs Event Group to świetnie zgrany duet przyjaciół oraz muzyków z województwa śląskiego. Zajmujemy się oprawą muzyczno-konferansjerską wesel, poprawin, imprez firmowych, urodzin, andrzejek, studniówek i innych imprez okolicznościowych.

Jedną z wielu rzeczy, która nas wyróżnia na rynku Dj, był pomysł aby połączyć odtwarzane utwory z instrumentem na żywo jakim są skrzypce. W części utworów dodawane są wstawki instrumentalne na żywo!

Oprócz świetnie dobranej play-listy utworów zapewniamy również konferansjera/wodzireja, który zapewni zabawę na najwyższym poziomie prowadząc szereg zabaw i konkursów.
Kochamy to co robimy! Cechuje nas profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta oraz poczucie humoru. Dołożymy wszelkich starań aby poprowadzić wspaniałą imprezę i zadowolić gości. Zawsze jesteśmy na długo przed rozpoczęciem imprezy przeprowadzając próby dźwiękowe oraz test świateł.
Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu wszelakich imprez zdobyte za równo jako Dj'e jak również muzycy w pięcioosobowym zespole muzycznym "Przeznaczeni", w którym również gramy.

Gramy na najwyższej klasy sprzęcie nagłośnieniowym marki "Electro Voice" serii Live X, zapewniając tym samym najwyższą klasę czystego dźwięku w całym spektrum częstotliwości. Potrafimy zagrać na imprezach za równo dla 30 osób jak i na weselu dla 400 osób w wielkiej sali. Posiadamy również profesjonalne oświetlenie oraz wytwornicę dymu.

Nasz repertuar dobierany jest w zależności od rodzaju granej imprezy oraz preferencji gości. W naszej play-liście znajdują się utwory z gatunku pop, rock, muzyka zagraniczna, disco, disco polo, biesiada, dance po najnowsze hity.

dj na wesele śląsk, dj na wesele katowice, dj na wesele opolskie, dj na wesele małopolska, dj na wesele kraków


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Katowice - Śródmieście
woj. śląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Oskar

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Organizacja imprez
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2018-11-12

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Oskar

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ