Płyta sklejka szalunkowa topolowa

180,81 zł

Płyta sklejka szalunkowa topolowa - Pozostałe art. budowlane - Katowice
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Cena netto za płytę 18x1250x2500mm: 147 zł
Cena netto za płytę 21x1250x2500mm: 157 zł

Sklejka szalunkowa topolowa wykonana została w 100% z drewna topolowego. Jest pokryta specjalnym filmem, który zabezpiecza przed przywieraniem betonu oraz wilgocią. Polecana do deskowania i szalunków stropowych.

Sklejka szalunkowa jest jednym z najbardziej popularnych i uniwersalnych elementów wśród materiałów budowlanych. Jest rozwiązaniem oszczędnym i ekologicznym. To produkt przyjazny środowisku i można go stosować wielokrotnie. Wygląda niepozornie, ale odpowiednio użyty posłuży przez długi czas.

Wyróżnia się niezwykle dużą tolerancją na zginanie. Ponadto użycie sklejki szalunkowej gwarantuje uzyskanie gładkiej powierzchni wylanej. Dodatkowo gładka powierzchnia elementu ułatwia późniejsze czyszczenie. Pozwala to znacznie zaoszczędzić czas.

Nasza sklejka ma wysoką odporność na zmieniające się czynniki atmosferyczne. Dzięki pokryciu powierzchni specjalnie dedykowanym klejem. Dzięki temu może być stosowana zarówno do prac wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Sklejka wykonana została ze specjalnego warstwowego materiału. Dzięki zastosowanemu filmowi można uzyskać więcej przełożeń, a to z kolei jest istotnym czynnikiem ekonomicznym.

Specyfikacja techniczna:
-Wymiary: 1,25x2,5 m
-Grubość: 18 mm i 21 mm
-Klasa I
-Pokryta filmem fenolowym
-Waga ok. 35 kg/płyta
-Gęstość: ok. 580 kg/m3
-Sprężystość: 6798 MPa
-Siła zginająca: 63,6 MPa
-Spęcznienie po 24h: 12%
-Ilokrotność przełożeń: ok.1-3

Nadaje się nie tylko do szalunków, ale też do budowy różnych elementów konstrukcyjnych lub formy zalewanej betonem. Sklejka posiada olbrzymi potencjał w aranżacji wnętrz, dlatego znajdzie zastosowanie również przy wykończeniu, gdzie pełnić będzie funkcję dekoracyjną.

Oferowane przez nas elementy są doskonałą alternatywą ściany murowanej w przypadku budowy szkieletowych ścian działowych oraz sufitów. Sklejki używa się także do produkcji pudełek, skrzyń, różnego typu mebli. Jest również stosowana w przemyśle samochodowym, szkutniczym i stoczniowym.

Prosimy pytać o aktualne ceny oraz o dostępność produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi aukcjami. Oferujemy asortyment budowlany między innymi: elementy rusztowań, elementy szalunkowe, elementy zabezpieczeń drogowych oraz budowlanych i wiele innych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Wysyłka na terenie całej Polski, możliwy także odbiór osobisty w siedzibie firmy Serwis Budowy S.A.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (34) 506... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Agnieszka
(Serwis Budowy )

Katowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. budowlane
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2022-03-29

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Pozostałe art. budowlane w okolicy

Agnieszka
(Serwis Budowy )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij