Olej do szalunków

46,13 zł

Olej do szalunków - Pozostałe art. budowlane - Katowice
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Cena netto za 5l: 37,50 zł
Cena netto za 20l: 150zł
Cena netto za 30l : 225zł
Cena netto 200l (beczka): 1355zł

Olej szalunkowy to produkt, który zastosowanie znajdzie na każdej budowie. Jest najczęściej wykorzystywany do rozmontowania szalunku. Ogranicza ryzyko przywierania mieszanki betonowej do konstrukcji. To z kolei znacznie ułatwia oddzielenie formy od stwardniałego betonu, a dzięki temu gwarantuje, że przyjmie on zamierzony kształt.

Płyn antyadhezyjny powleka płyty i elementy betonowe, a jego zastosowanie gwarantuje estetyczny wygląd oraz gładką powierzchnię betonu. Przed zastosowaniem niezbędne jest oczyszczenie powłoki, na którą będzie aplikowany olej szalunkowy. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że po rozszalowaniu konstrukcji widoczne będą zanieczyszczenia.

Przed użyciem należy dokładnie wymieszać płyn aż do uzyskania jednorodnej mieszaniny. Podczas stosowania trzeba zadbać o to, aby warstwa oleju była odpowiednio cienka i dobrze rozprowadzona. Zależnie od potrzeb nanosić go można natryskowo albo za pomącą pędzla, gąbki lub wałka.

Nadmiar oleju trzeba zdjąć. Zbyt gruba powłoka może powodować odbarwienia na betonie, a także utrudniać późniejsze prace wykończeniowe, np. pokrywanie ścian. Ponadto zaniedbanie lub pominięcie stosowania oleju szalunkowego w konsekwencji może spowodować przywieranie betonu do formy oraz uszkodzenia jego powierzchni.

Produkt nie powoduje zmniejszenia przyczepności tynku ani farby. Gwarantuje za to uzyskanie powierzchni gładkiej, pozbawionej przebarwień i uszkodzeń. Regularne stosowanie płynu na deskowanie zabezpiecza powierzchnię, a także wydłuża żywotność elementów.

Nasz olej jest uniwersalny i niezwykle wydajny. Można go stosować do prac na zewnątrz oraz wewnątrz budynku. Nadaje się zarówno do materiałów metalowych, jak i drewnianych lub wykonanych z tworzyw sztucznych. Olej szalunkowy tworzy barierę między powierzchnią betonu a formą szalunku.

Co ważne, nie trzeba zmywać oleju po jego zastosowaniu. Właściwie użyty nie pozostawia plam ani odbarwień. Zaleca się przechowywanie płynu antyadhezyjnego w suchych i przewiewnych miejscach.

Prosimy pytać o aktualne ceny oraz o dostępność produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi aukcjami. Oferujemy asortyment budowlany między innymi: elementy rusztowań, elementy szalunkowe, elementy zabezpieczeń drogowych oraz budowlanych i wiele innych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Wysyłka na terenie całej Polski, możliwy także odbiór osobisty w siedzibie firmy Serwis Budowy S.A.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (34) 506... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Agnieszka
(Serwis Budowy )

Katowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. budowlane
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 14
Data dodania: 2022-03-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Pozostałe art. budowlane w okolicy

Agnieszka
(Serwis Budowy )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij