Odżywianie selekcyjne - dla wymagających konsumentów - szkolenia

Ogłoszenie jest nieaktualne

Odżywianie selekcyjne - dla wymagających kons... - Zdrowie - Katowice
Odżywianie selekcyjne - dla wymagających kons... - Zdrowie - Katowice - zdjęcie 1Odżywianie selekcyjne - dla wymagających kons... - Zdrowie - Katowice - zdjęcie 2Odżywianie selekcyjne - dla wymagających kons... - Zdrowie - Katowice - zdjęcie 3Odżywianie selekcyjne - dla wymagających kons... - Zdrowie - Katowice - zdjęcie 4Odżywianie selekcyjne - dla wymagających kons... - Zdrowie - Katowice - zdjęcie 5Odżywianie selekcyjne - dla wymagających kons... - Zdrowie - Katowice - zdjęcie 6Odżywianie selekcyjne - dla wymagających kons... - Zdrowie - Katowice - zdjęcie 7Odżywianie selekcyjne - dla wymagających kons... - Zdrowie - Katowice - zdjęcie 8

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Prawidłowe odżywianie jest najbardziej zaniedbywaną dziedziną współczesnych ludzi. Nieprawidłowe nawyki żywieniowe prowadzą do złego samopoczucia oraz komplikacji chorobowych. Zarabia na tym procederze przemysł chemiczno-medyczny, który nie leczy, lecz tylko nieznacznie niweluje skutki chorobowo-bólowe, nie ruszając praktycznie przyczyn zaburzeń ciała człowieka, w myśl powiedzenia: pacjent wyleczony - klient stracony. Tak zwana edukacja pseudo-medyczyna, nie uczy tak zwanych lekarzy prawdziwej profilaktyki, w tym zasad zdrowego odżywiania.

Szkolenie rozpoczniemy od zapoznania ze sprzętem kuchennym, w którym będziesz uczyć się zdrowo gotować. Być może już posiadasz w domu taki sprzęt kuchenny, jeżeli nie, poradzę, gdzie dokonać korzystnych cenowo i jakościowo zakupów. Nie jest to duży wydatek, jednak aby efektywnie i w miarę krótkim czasie przygotować smaczne i zdrowe posiłki prozdrowotne, taki sprzęt jest niezbędny. Dowiesz się, gdzie kupić przyprawy bardzo dobrej jakości, przeprowadzę szkolenie w supermarkecie związane z zakupem dobrej jakościowo żywności. Zanim zaczniesz uczyć się gotować selekcyjne potrawy, zapoznam Cię z teorią selekcyjnego odżywiania połączoną z degustacją zdrowych i smacznych potraw. Otrzymasz mój autorski poradnik zdrowego odżywiania, który możesz przekazać swoim najbliższym.

Kiedy zapoznasz się z częścią teoretyczna, a w jakim czasie to zależy od Twoich predyspozycji, możemy rozpocząć cześć praktyczną. O szczegółach części praktycznej będziemy rozmawiać w pierwszym dniu rozpoczęcia szkolenia. W czasie szkolenia podzielę się z Tobą wieloletnim doświadczeniem związanym z odżywianiem oraz zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką. Wszystkie zmiany zaczynają się zawsze w umyśle. Zdrowie, brak nadwagi, wzrost witalności oraz dobre samopoczucie możesz wypracować poprzez zmianę nawyków żywieniowych.

Jedna z grafik jest związana z wahadłem emocji związanych z żywnością, którą spożywamy. Po spożyciu żywności o niskiej wartości odżywczej oraz żywności szkodliwej dla zdrowia, przechylenie wahadła w stronę depresyjną utrzymuje się przez dłuższy czas. Szkolenia indywidualne w Katowicach. Zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Artur

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Zdrowie
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2020-06-22

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Artur

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ