Narcyz pełny 'orange juice' - 15 szt.

19,99 zł

Narcyz pełny 'orange juice' - 15 szt. - Nasiona, cebulki - Katowice
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Narcyz 'Orange Juice' czyli sok pomarańczowy - to odmiana, która tworzy pełne kwiaty o intensywnie zółto-pomarańczowej barwie. Budowa kwiatu składa się z płatków zewnętrznych o regularnym, lekko trójkątnym kształcie, oraz wewnętrznych, pofałdowanych i skupionych w rozetkę. Barwa kwiatów daje mocny akcent na rabatach oraz trawnikach. Roślina dorasta do 40 cm wysokości i może stanowić pierwszy lub drugi plan w kompozycjach. Narcyzy najlepiej rosną w miejscach słonecznych i jasnych, tolerują także lekki cień. Dobrze czują się sadzone pod koronami dużych drzew lub krzewów. Nie mają dużych wymagań uprawowych, będą rosły niemal w każdej glebie. W naszym klimacie bez problemu mogą przezimować w glebie. Zaleca się jednak w srogie zimy okryć suchą ściółką. Na wiosnę należy rośliny nawieźć nawozem wieloskładnikowym i systematycznie odchwaszczać obszar sąsiadujący. W opakowaniu znajduje się 15 szt. cebulek. Termin sadzenia: wrzesień - październik Rozstaw sadzenia: 18 cm Głębokość sadzenia: 6-8 cm Kwitnienie: kwiecień-maj Kolor kwiatów: żółto-pomarańczowe, pełne Wykopywanie: zimuje w glebie, wymaga okrycia  

Dodatkowe informacje na temat produktu znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nasiona, cebulki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-09-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij