Megapakiet Lukullus Natural, 24 x 400 g - Dziki królik i indyk

134,80 zł

Megapakiet Lukullus Natural, 24 x  400 g - Dziki... - Karmy dla psów - Katowice

Opis

Lukullus karma dla psa bazuje na szczególnie unikalnej recepturze. Kombinacja białek i składników roślinnych oraz cennych olejów dostarczy Twojemu psu wszystkich potrzebnych elementów odżywczych - bez jakichkolwiek dodatków chemicznych. Ponieważ natura dostarcza Twojemu psu wszystkiego, czego on potrzebuje. Wszystkie składniki zawarte w karmie zostały przygotowane w naturalny sposób. Dzięki czemu zostaje zachowany naturalny smak mięsa i warzyw. Pełnowartościowa i zdrowa karma dla psa Likullus w pełni ufa sile natury. Karma produkowana z miłością w Niemczech. Dostępne są następujące warianty pakietu oszczędnościowego: Mieszany pakiet I: 6 x 400 g drób i jagnięcina z ziemniakami, mniszkiem lekarskim i olejem z pestek winogron 6 x 400 g królik i dziczyzna z ryżem naturalnym, jabłkiem i olejem lnianym 6 x 400 g dziki królik i indyk z gruszką, płatkami owsianami i olejem z czarnuszki 6 x 400 g serca z indyka i gęś z jęczmieniem, porem i olejem z dziurawca Mieszany pakiet II: 6 x 400 g wołowina i indyk z ziemniakami, pietruszką i olejem słonecznikowym 6 x 400 g serca z indyka i gęś z jęczmieniem, porem i olejem z dziurawca 6 x 400 g dziki królik i indyk z gruszką, płatkami owsianami i olejem z czarnuszki 6 x 400 g drób i jagnięcina z ziemniakami, mniszkiem lekarskim i olejem z pestek winogron Mieszany pakiet III: 6 x 400 g królik i dziczyzna z ryżem naturalnym, jabłkiem i olejem lnianym 6 x 400 g serca z indyka i gęś z jęczmieniem, porem i olejem z dziurawca 6 x 400 g wołowina i indyk z ziemniakami, pietruszką i olejem słonecznikowym 6 x 400 g drób i jagnięcina z ziemniakami, mniszkiem lekarskim i olejem z pestek winogron Mieszany pakiet IV: 6 x 400 g dziki królik i indyk z gruszką, płatkami owsianymi i z olejem z czarnuszki 6 x 400 g wołowina i indyk z ziemniakami, pietruszką i olejem słonecznikowym 6 x 400 g serca z indyka i gęś z jęczmieniem, porem i olejem z dziurawca 6 x 400 g królik i dziczyzna z ryżem naturalnym, jabłkiem i olejem lnianym Szczegółowe informacje na temat mokrej karmy Lukullus otrzymasz po kliknięciu w link znajdujący się poniżej Lukullus, mokra karma dla psa

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Katowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Taste of the wild high prairie 5,6 kg
112,10 zł
Jastrzębie-Zdrój
Myanimaly mata dla psa l czarny [bf00000510]
165,20 zł
Czechowice-Dziedzice

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij