Kurs radiooperatora SRC Katowice

350,00 zł

Kurs radiooperatora SRC Katowice - Pozostałe kursy - Katowice
Kurs radiooperatora SRC Katowice - Pozostałe kursy - Katowice - zdjęcie 1Kurs radiooperatora SRC Katowice - Pozostałe kursy - Katowice - zdjęcie 2Kurs radiooperatora SRC Katowice - Pozostałe kursy - Katowice - zdjęcie 3Kurs radiooperatora SRC Katowice - Pozostałe kursy - Katowice - zdjęcie 4
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Katowice - Dąb
woj. śląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Kurs radiooperatora SRC Katowice
Zapraszamy na kurs radiooperatora SRC Katowice!

Prowadzenie jachtu po wodach morskich wiąże się z koniecznością posiadania nie tylko patentu, ale także licencji radiooperatora. W praktyce wszystkie jachty morskie wyposażone są w radiostacje VHF DSC (ukaefka ze specjalną przystawką Cyfrowego Wywołania Selektywnego). Ponadto przepisy konwencji międzynarodowych i przepisy krakowe wymagają, by na pokładzie każdej takiej jednostki znajdował się radiooperator legitymujący się Short Range Certificate-SRC.

W Polsce jedynym organem uprawionym do wystawiania licencji radiooperatora jest Urząd Komunikacji Elektronicznej. Świadectwo Operatora Łączności Bliskiego Zasięgu wystawiane jest przez UKE na podstawie egzaminu. Egzamin na licencję radiooperatora SRC obejmuje część teoretyczną (test 15 pytań) oraz praktyczny sprawdzian umiejętności obsługi "ukaefki". Licencja SRC wystawiana przez UKE jest dokumentem państwowym, który jest honorowany na całym świecie.

Kurs radiooperatora SRC Katowice składa się z prezentacji multimedialnej, zawierającej podstawy systemu GMDSS, regulacje prawne, procedury łączności, działanie radiopławy EPIRB, transponder SART, system AIS, Navtex etc. Ćwiczenia praktyczne prowadzimy na oryginalnych radiostacjach Icom-323 i Midland Neptun 100. Takiego samego sprzętu używa Komisja Egzaminacyjna UKE.
Szkolenie na licencję radiooperatora, to intensywne ćwiczenie wszystkich procedur stosowanych w łączności radiowej na morzu.

Rejestracja na egzaminy radiooperatora UKE:
https://egzaminy.uke.gov.pl/pl
Kurs i egzamin radiooperator SRC UKE:
https://kyma.pl/kurs-src/

Zapraszamy na kurs Radiooperator SRC Katowice!
Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 516... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice - Dąb
woj. śląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Iza

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe kursy
(w dziale: Edukacja i szkolenia)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 30
Data dodania: 2020-01-10

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Iza

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij