Następne

Kurs przedłużania rzęs - zaświadczenie MEN / Katowice - lipiec 2019

249,00 zł

Szczegóły

Profil:
Hobby

Certyfikat:
Tak

Czas trwania (dni):
1


Opis

- chcesz profesjonalnie zająć się przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs,
- interesujesz się wizażem,
- ciekawią cię nowe trendy w makijażu i stylizacji.

Zapisy na kurs trwają, zajęcia w formie warsztatów w małej grupie 3 - 4 osobowej, zapisz się już dziś ! start kursu: lipiec 2019r.
Zapisy online: www.asedukacja.pl lub osobiście - ul.Mariacka 33 w sekretariacie AS Edukacja

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 powiększa oczy i podkreśla głębie oczu. Ma też za zadanie ułatwić życie poprzez oszczędność czasu poświęcanego na makijaż oczu. Przedłużanie rzęs tą metodą jest całkowicie bezpieczne, dostępne i daje oszałamiające efekty. Przedłużenie rzęs metoda 1:1 polega na doklejeniu rzęs syntetycznych do tych prawdziwych w proporcji 1 sztuczna rzęsa do 1 prawdziwej. Rzęsy syntetyczne należy odpowiednio dobrać do rzęs naturalnych pod kątem długości i stopnia podkręcenia. Przedłużanie rzęs tą metodą znacznie zagęszcza rzęsy i popawia wygląd całego oka.

Czas trwania kursu: ok 8 godzin dydaktycznych
System nauki: zaocznie, dziennie lub wieczorowo
Cena:

249 zł (kurs grupowy)
499 zł (kurs indywidualny)

Po szkoleniu z przedłużania rzęs metodą 1:1 jest możliwość kontynuacji kształcenia w metodzie objętościowej do 8D, w trybie indywidualnym.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą objętościową (volume lashes), skierowane jest głównie dla osób o jasnych, rzadkich rzęsach, które chciałyby uzyskać efekt pełniejszych i gęstszych rzęs, tym samym podkreślić głębie spojrzenia. Przedłużenie rzęs metodą obietościową polega na doklejeniu cieniutkich i lekkich kępek rzęs syntetycznych do naturalnych. Rzęsy syntetyczne należy odpowiednio dobrać do rzęs naturalnych pod kątem długości i stopnia podkręcenia.

Czas trwania kursu: szkolenie jednodniowe
System nauki: zaocznie, dziennie lub wieczorowo
Volume lashes - cena: 399 zł


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne