Następne

Kurs magazyniera z certyfikatem MEN - Katowice

699,00 zł

Szczegóły

Certyfikat:
Tak

Czas trwania (dni):
5


Opis

- osoby przygotowujące się do podjęcia pracy magazyniera
- osoby, które chcą podjąć pracę w działach logistyki lub transportu firm produkcyjnych lub handlowych
- osoby chcące spróbować swoich sił w branży transport, logistyka, spedycja
- osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikacje


Jeśli tak, to ten kurs jest dla Ciebie! Zapisy trwają, zgłoś się telefonicznie: 725 02 650 lub poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.asedukacja.pl.
Nasze kursy odbywają się w małych grupach z profesjonalna kadrą, po ukończeniu kursu otrzymujecie Państwo certyfikat ukończenia szkolenia oraz zaświadczenie MEN.

Uczestnicy szkolenia „Magazynier” nabędą podstawową wiedzę teoretyczną a także praktyczne umiejętności niezbędne do efektywnej obsługi potoku towarowego w magazynie.
Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej. Uczestnicy podczas zajęć będą rozwiązywać problemy, z jakimi mogą spotkać się pracując na stanowisku magazyniera.
Magazynier jest osobą zatrudnioną w celu prowadzenia magazynu. Magazynier wykonuje a także nadzoruje czynności związane działalnością magazynu czyli€“ przyjmuje, przechowuje i wydaje produkty, materiały oraz surowce. Magazynier może być zatrudniony w magazynie handlowym lub przemysłowym. Magazynier kontroluje jakość i ilość towaru przyjmowanego i wydawanego. Magazynier jest odpowiedzialny za prowadzenie bieżącej inwentaryzacji towarów znajdujących się na magazynie. Do obowiązków magazyniera należy także ochrona towarów przed zepsuciem i zniszczeniem a także sprawdzanie i pilnowanie terminów ważności produktów.

Czas trwania kursu: 24 godziny dydaktyczne
System nauki: zaocznie lub wieczorowo
Cena: 699 zł (kurs w grupie 3-4 osobowej)


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne