Klucz monterski do rusztowań 19x22mm

24,60 zł

Klucz monterski do rusztowań 19x22mm - Części, elementy - Katowice
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Cena netto: 20

Klucz do rusztowań jest niezbędny do przeprowadzenia montażu i demontażu rusztowania. To podstawowe i bardzo uniwersalne narzędzie, które pasuje do każdego systemu rusztowań.

Nadaje się do większości złączy śrubowych i nakrętek. Klucz świetnie sprawdza się nawet w trudnych sytuacjach roboczych. Obrót w skokach co 13o ma duży wpływ na przyspieszenie pracy.

Specjalnie wyprofilowana konstrukcja narzędzia sprawia, że jego obsługa jest bardzo wygodna. Dzięki temu klucz dobrze leży w dłoni. Przelotowa grzechotka służy do chwytania nakrętki na końcu śruby.

Zaostrzona końcówka jest szczególnie przydatna podczas podważania i rozsuwania demontowanych elementów. Posiada mechanizm zapadkowy z dźwignią pozwalającą zmienić kierunek pracy. Długie ramię klucza nadaje się do odkręcania zapieczonych miejsc.

Oferowany przez nas produkt nie należy do systemu elementów traconych. Dzięki temu można zastosować go wielokrotnie. To ma duże znaczenie ekonomiczne. Klucz jest elementem, które pozwala zaoszczędzić koszty inwestycji i czas wykonywania prac budowlanych.

Produkt jest wykonany ze stopu stali. Dzięki temu jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia na uszkodzenia mechaniczne. Jego żywotność jest znacznie wydłużona.

KLUCZ PASUJE DO SYSTEMU TYPU P70, R65, L73, B70 ORAZ DO RUSZTOWANIA WARSZAWSKIEGO.
Rusztowanie typu P70 jest wielofunkcyjne. Poszczególne elementy rusztowania typu Plettac można ustawiać na wiele sposobów.

Rusztowania typu R65 wyróżnia wąska rama o szerokości 65 cm. Dzięki temu cały system jest znacznie lżejszy. Rusztowanie typu Rux może być konstrukcją wolnostojącą.

Rusztowanie typu Baumann jest bardzo często wybieranym systemem na budowach. L73 nadaje się zarówno do prostszych prac remontowych, jak i wieloetapowych, np. renowacyjnych.

Rusztowanie typu B70 jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań. Jego montaż jest niezwykle szybki i prosty. Typ Bosta nadaje się do wykorzystania jako konstrukcja rusztowania wsporczego, fasadowego, osłonowego lub jezdnego.

Dane techniczne:
-Waga: ok. 0,45 kg
-Długość: 315 mm
-Rozmiar: 19×22 mm

Prosimy pytać o aktualne ceny oraz o dostępność produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi aukcjami. Oferujemy asortyment budowlany między innymi: elementy rusztowań, elementy szalunkowe, elementy zabezpieczeń drogowych oraz budowlanych i wiele innych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Wysyłka na terenie całej Polski, możliwy także odbiór osobisty w siedzibie firmy Serwis Budowy S.A.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (34) 506... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Agnieszka
(Serwis Budowy )

Katowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Części, elementy
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 14
Data dodania: 2022-03-29

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Agnieszka
(Serwis Budowy )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij