Klucz automatyczny do drutu Twist

30,75 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Klucz automatyczny do drutu Twist - Pozostałe art. budowlane - Katowice

Dane kontakowe zostały ukryte.


Opis

Cena netto: 25zł

Podczas wykonywania prac zbrojeniowych niezbędny okaże się klucz automatyczny do drutu. Wykorzystuje się go, aby szybko skręcić drut do zbrojenia. Pozwala to na sprawne połączenie prętów zbrojeniowych.

Jest to narzędzie uniwersalne, które można zastosować w wielu sytuacjach. Hak zbrojarski stosuje się także do zawiązywania drutem worków lub naprawy siatki ogrodzeniowej. Przyda się również w rolnictwie i ogrodnictwie do podwiązywania roślin.

Hak zbrojarski ma kształt, który umożliwia łatwą obsługę narzędzia. Specjalna konstrukcja klucza zapewnia dobre prowadzenie. Gwarantuje także, że przy mocniejszym pociągnięciu drut nie będzie się zrywał. Co więcej, smukły kształt elementu pozwala na stosowanie także w trudno dostępnych miejscach.

Klucz składa się z części roboczej i rączki.

Część roboczą wykonano ze stali, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Produkt jest trwały, więc będzie służyć przez dłuższy czas. Zastosowany ocynk zapewnia odporność na proces korozji i działanie negatywnych czynników atmosferycznych.

Gumowa rękojeść sprawia, że produkt nie wyślizguje się z dłoni podczas używania. Ponadto guma nie schodzi z klucza co sprawia, że jego żywotność znacznie dłuższa. To znacznie usprawnia i przyspiesza prowadzone prace.

Oferowany przez nas produkt nie należy do systemu elementów traconych. Dzięki temu można zastosować go wielokrotnie. To ma duże znaczenie ekonomiczne. Klucz jest elementem, które pozwala zaoszczędzić koszty inwestycji i czas wykonywania prac budowlanych.

Niewielki rozmiar elementu sprawia, że produkt jest lekki. Łatwo się go transportuje i składuje.

Klucz automatyczny do wiązania drutu oraz drut wiązałkowy w połączeniu tworzą bardzo uniwersalne rozwiązanie. Jest przydatny na placu budowy, w warsztacie, przemyśle rolniczym, dekoracyjnym oraz w gospodarstwie domowym i ogrodzie.

Sposób użycia:
- końce skręconych drutów zaczep o hak
- płynnym ruchem nadgarstka obracaj klucz

Prosimy pytać o aktualne ceny oraz o dostępność produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi aukcjami. Oferujemy asortyment budowlany między innymi: elementy rusztowań, elementy szalunkowe, elementy zabezpieczeń drogowych oraz budowlanych i wiele innych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Wysyłka na terenie całej Polski, możliwy także odbiór osobisty w siedzibie firmy Serwis Budowy S.A.

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Agnieszka
(Serwis Budowy )

Katowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. budowlane
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2022-03-28

Zgłoś naruszenie

Pozostałe art. budowlane w okolicy

Agnieszka
(Serwis Budowy )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij