Jednominutowa gotówka Robert G. Allen, Mark Victor Hansen

35,00 zł

Szczegóły

Oprawa:
Miękka

Rodzaj:
Biznes, ekonomia, marketing

Tytuł:
Jednominutowa gotówka

Autor:
Robert G. Allen, Mark Victor Hansen


Opis

Sprzedam książkę Jednominutowa gotówka Robert G. Allen, Mark Victor Hansen

W książce dwóch amerykańskich przedsiębiorców dzieli się swoim przepisem na bogactwo i wyjaśnia, co zrobić, aby już teraz urzeczywistnić swoje marzenia - niezależnie od tego, jaka jest twoja bieżąca sytuacja i ogólna koniunktura gospodarcza.

Na stronach parzystych zawarli wskazówki dotyczące kształtowania w sobie mentalności milionera oraz gromadzenia majątku, na stronach nieparzystych prezentują natomiast drugą część historii bohaterki książki.

Formułują porady, dzięki którym można się dowiedzieć jak:

- odnaleźć składniki przepisu na bogactwo,
- wykształcić w sobie pasję i przekonanie
- zainspirować innych i stworzyć z nimi grupę podobnie myślących ludzi, gotowych zaoferować wsparcie i pomoc w realizacji twoich celów,
- wykorzystać konkretne strategie zarobkowe umożliwiające stworzenie trwałych i regularnych strumieni dochodu w ciągu maksymalnie dziewięćdziesięciu dni.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Katowice - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Sosnowiec (pow. m. Sosnowiec w śląskim), Ogłoszenia Bytom (pow. m. Bytom w śląskim), Ogłoszenia Gliwice (pow. m. Gliwice w śląskim), Ogłoszenia Zabrze (pow. m. Zabrze w śląskim), Ogłoszenia Ruda Śląska (pow. m. Ruda Śląska w śląskim), Ogłoszenia Chorzów (pow. m. Chorzów w śląskim), Ogłoszenia Dąbrowa Górnicza (pow. m. Dąbrowa Górnicza w śląskim)