Hak transportowy adapter ze sworzniem wysuwnym

861,00 zł

Hak transportowy adapter ze sworzniem wysuwnym - Pozostałe art. budowlane - Katowice
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Cena netto: 700zł

Do podnoszenia zespołu elementów służy hak transportowy do szalunków. To specjalna część chwytna, która nadaje się także do przenoszenia pojedynczych fragmentów systemowych. Uchwyty transportowe do szalunków przydają się przy okazji przeprowadzania prac budowlanych, logistycznych i transportowych.

Adaptery tego rodzaju są uniwersalne, dzięki czemu można ich używać w różnoraki sposób. Są one bardzo przydatnym narzędziem podczas podnoszenia, manipulowania oraz transportu szalunków. Nie wymagają użycia dodatkowego profesjonalnego sprzętu. Dzięki temu ich obsługa jest niezwykle łatwa.

Uchwyt dźwigowy ze sworzniem do szalunków należy instalować do górnego otworu pionowego w krawędzi płyty. Przed przenoszeniem elementów należy usunąć lub zabezpieczyć luźne części deskowania.

W przypadku przenoszenia kilku płyt szalunkowych adapter ze sworzniem należy montować w miejscu łączenia elementów. Zapobiega to przesunięciu poprzecznemu uchwytu. W przypadku części leżących trzeba założyć adapter na wysokości profilu poprzecznego.

Konstrukcja haku transportowego jest oparta na uchwycie dźwigowym szczękowym. Specjalnie skonstruowany zamek zapewnia bezpieczny transport elementów lub całego systemu w inne miejsce zastosowania. Ze względu na położenie punktu ciężkości zespół części musi być zawieszony symetrycznie.

Uchwyt dźwigowy ze sworzniem do szalunków został stworzony w sposób, który zapewnia szybkie dostosowanie rozstawu szczęk do grubości przenoszonego pakietu. Adapter został solidnie wykonany. W skład kompletu wchodzi także łańcuch i ogniwo.

Dane techniczne:
-Udźwig: do 1 tony
-Waga: ok. 9 kg
-Pasuje do systemów płyt typu Rasto, Midibox

Sposób montażu:
- wyjmij trzpień zabezpieczający
- wsuń hak do złącza aż do końca
- wsuń trzpień (ustaw w pozycji startowej)
- sprawdź czy połączenie jest prawidłowe


Prosimy pytać o aktualne ceny oraz o dostępność produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi aukcjami. Oferujemy asortyment budowlany między innymi: elementy rusztowań, elementy szalunkowe, elementy zabezpieczeń drogowych oraz budowlanych i wiele innych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Wysyłka na terenie całej Polski, możliwy także odbiór osobisty w siedzibie firmy Serwis Budowy S.A.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (34) 506... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Agnieszka
(Serwis Budowy )

Katowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. budowlane
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2022-03-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Pozostałe art. budowlane w okolicy

Agnieszka
(Serwis Budowy )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij