Działka na sprzedaż Katowice

10 000 000 zł

Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice
Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice - zdjęcie 1Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice - zdjęcie 2Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice - zdjęcie 3Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice - zdjęcie 4Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice - zdjęcie 5Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice - zdjęcie 6
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Szczegóły

Cena za m2:
99.00

Powierzchnia:
100 270 m2


Opis


Nr oferty: 4/2/04/2020

Nieruchomość niezabudowana o kształcie zbliżonym do regularnego wieloboku. Działka stanowi teren byłych osadników wody popłuczkowej Zuzanna. Teren wykazuje zmiany rzędnych wysokości (niecki osadników). Teren porośnięty roślinnością nieurządzoną, drzewa, krzewy oraz niska roślinność. Brak usankcjonowanego prawnie dostępu do drogi publicznej, dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej bezpośrednio od strony ul. Pszczyńskiej (DK 86). Działka położona pomiędzy dwoma głównymi szlakami komunikacyjnymi Śląska - autostradą A4 i DK 86, w bliskim sąsiedztwie węzła obu tych tras.

Przeznaczenie terenu - W miejscowym panie zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość znajduje się na obszarze oznaczonym symbolami: UT, UA - tereny usług turystyki i usług administracji, US - tereny usług sportu , KS - tereny obsługi komunikacji - parkingi , KDW/KDD - tereny ulic wewnętrznych parametrach technicznych ulic klasy D.


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.myZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Dane wystawiającego:
Sylwia Czypionka
(ET PROPERTY SP. Z O.O.)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-04-29

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sylwia Czypionka
(ET PROPERTY SP. Z O.O.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij