Działka na sprzedaż Katowice

400 000 zł

Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice
Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice - zdjęcie 1Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice - zdjęcie 2Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice - zdjęcie 3Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice - zdjęcie 4Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice - zdjęcie 5Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice - zdjęcie 6Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice - zdjęcie 7Działka na sprzedaż Katowice  - Działki na sprzedaż - Katowice - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Szczegóły

Cena za m2:
91.00

Powierzchnia:
4369 m2


Opis


Nr oferty: 4/55/01/2020

Kompleks trzech niezabudowanych działek o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu. Działki w większej części zadrzewione, teren nierówny. Działki posiadają bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Surowcowej. W najbliższym otoczeniu zabudowa produkcyjno-usługowa oraz tereny zalesione. W dalszym otoczeniu obiekty sportowe i edukacyjne. Sieci uzbrojenia w otoczeniu przedmiotowej nieruchomości.

Przeznaczenie terenu - Brak mpzp. Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość leży na obszarze oznaczonym PU2 - obszar zabudowy produkcyjno-usługowej.


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.myZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Dane wystawiającego:
Sylwia Czypionka
(ET PROPERTY SP. Z O.O.)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-04-29

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sylwia Czypionka
(ET PROPERTY SP. Z O.O.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij