Domek letniskowy ogrodowy wysyłka gratis 4/4m 15mm

13 500 zł

Domek letniskowy ogrodowy wysyłka gratis 4/4m... - Altany, domki, namioty - Katowice
Domek letniskowy ogrodowy wysyłka gratis 4/4m... - Altany, domki, namioty - Katowice - zdjęcie 1Domek letniskowy ogrodowy wysyłka gratis 4/4m... - Altany, domki, namioty - Katowice - zdjęcie 2Domek letniskowy ogrodowy wysyłka gratis 4/4m... - Altany, domki, namioty - Katowice - zdjęcie 3Domek letniskowy ogrodowy wysyłka gratis 4/4m... - Altany, domki, namioty - Katowice - zdjęcie 4Domek letniskowy ogrodowy wysyłka gratis 4/4m... - Altany, domki, namioty - Katowice - zdjęcie 5Domek letniskowy ogrodowy wysyłka gratis 4/4m... - Altany, domki, namioty - Katowice - zdjęcie 6Domek letniskowy ogrodowy wysyłka gratis 4/4m... - Altany, domki, namioty - Katowice - zdjęcie 7Domek letniskowy ogrodowy wysyłka gratis 4/4m... - Altany, domki, namioty - Katowice - zdjęcie 8
+48 663... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Producent Domków "Zylajek" oferuję nowy piętrowy domek do samodzielnego montażu 16m2 4m/4m.

Domek ogrodowy na działkę o wymiarach podstawy 4m/4m (16m kw). Wykonany z konstrukcji szkieletowej dzięki czemu domek jest bardziej stabilny z możliwością całości ocieplenia. Ściany i dach z zewnątrz domku wykonane z deski o grubości 15mm , posiadamy również inne wzory i grubości desek.

Podłoga na górze i na dole - wykonana z deski pióro wpust o grubości 20mm i 15mm.m Cały materiał na domek wykonany jest estetycznie. Dodajemy również więcej materiału jako rezerwa w tym deski i konstrukcja. Konstrukcja podłogi wykonana gęsto co 50cm więc daje dużą stabilizację. Ocieplenie domku możemy zastosować po między konstrukcją od 9,5cm do 14cm. Deska pióro wpust z zewnątrz o grubości 15mm. Za dopłatą możemy dokupić deski do środka domku o grubości 15mm.

W zestawie dodajemy okna plastikowe całoroczne + okiennice, drzwi drewniane z futryną mocnego wykonania. Schody drewniane rozkładane do wyjścia na piętro. Możliwość do kupienia więcej: schodów stałych, okien, drzwi, okienni, więcej konstrukcji lub desek.

Wysokość pomieszczenia na dole w środku 225/235cm na górze 200cm. Całkowity wymiar z zewnątrz około 460cm. W czasie montażu klient sam decyduje gdzie umieścić schody do wyjścia na piętro, okna, drzwi, ścianki działowe itp. Pomieszczenie domku o wymiarach 4m/3m + taras 4m/1m. Dach jest cały odeskowany z deski o grubości 15mm pióro wpust.

Wykonamy również inny wymiar na indywidualne zamówienie zapytania można kierować na adres email lub kontakt telefoniczny. Jesteśmy producentem i działamy kilkanaście lat na rynku Polskim i zagranicznym. Posiadamy dużą skale różnych produktów które są wykonywane od początku u nas bez żadnych pośredników.

Więcej można zobaczyć na filmikach:
https://www.youtube.com/watch?v=N3fGDqec5tw
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Drkv0ZTRL8k

Promocja - wysyłka gratis na całą Polskę!

Kontakt:

Producent Domków Letniskowych "ZylajeK"
http://www.domki-zylajek.pl/
tel: 663 757 357

Facebook: www.facebook.com/zylajek
e-mail: [email protected]


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 663... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Dominik

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Altany, domki, namioty
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 15
Data dodania: 2019-08-10

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj oferty w okolicy