Powierzchnia usługowo-biurowa od 40 do 118 m2

4 760,00 zł

Powierzchnia usługowo-biurowa od 40 do 118 m2 - Lokale użytkowe do w... - Kartuzy
Powierzchnia usługowo-biurowa od 40 do 118 m2 - Lokale użytkowe do w... - Kartuzy - zdjęcie 1Powierzchnia usługowo-biurowa od 40 do 118 m2 - Lokale użytkowe do w... - Kartuzy - zdjęcie 2Powierzchnia usługowo-biurowa od 40 do 118 m2 - Lokale użytkowe do w... - Kartuzy - zdjęcie 3Powierzchnia usługowo-biurowa od 40 do 118 m2 - Lokale użytkowe do w... - Kartuzy - zdjęcie 4
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Kartuzy
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Szczegóły

Cena za m2:
40.03

Pow. lokalu:
119 m2

Wentylacja:
Tak


Opis

Oferta dotyczy najmu lokalu usługowego w centrum Kartuz o powierzchni użytkowej 118,9m2 mieszczącego się w nowym skrzydle na drugim piętrze budynku biurowo - usługowego. Budynek ocieplony, wyposażony w dwie cichobieżne windy (jedna z nich znajduje się bezpośrednio przy wejściu do lokalu), wygodną klatkę schodową, w pomieszczeniach duże trzyszybowe uchylne okna wyposażone w kurtyny przeciwpożarowe. Jest możliwość zlecenia wykończenia pomieszczenia i podziału za pomocą ścianek działowych. Przy nieruchomości jest parking na około 120 samochodów z dwoma wjazdami wyposażonymi w szlabany.
Wysokość pomieszczenia to około 3.50m.

MEDIA I INSTALACJE
- woda - osobny licznik
- prąd - osobny licznik
- możliwe gniazdo siłowe,
- klimatyzacja
- nawiew powietrza
- ogrzewanie gazowe, w pomieszczeniach grzejniki.
W budynku jest również bankomat.
Ogrzewanie w cenie najmu. Media rozliczane wg. zużycia.

Istnieje możliwość wynajmu większej powierzchni na parterze i II piętrze w cenie od 35 do 40 zł netto. Opisany lokal mieści się na II piętrze i na tym poziomie dostępna jest powierzchnia do 383 m2. Każdy z 4 poziomów budynku ma około 500m2, niemal połowa lokali jest już wynajęta (funkcjonująca) lub zarezerwowana. Idealne miejsce dla gabinetów lekarskich, aptek, firm szkoleniowych i edukacyjnych, biur, kancelarii itp.
Na załączonym zdjęciu jest to lokal oznaczony nr.1(118,9m2), istnieje możliwość powiększenia powierzchni o lokal nr 2 (76,3m2) i 3 (69,4m2).
Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu centrum handlowego, rynku oraz licznych punktów usługowo handlowych. Idealne połączenie z Trójmiastem za pomocą kolei i autobusów.
Zapraszam na prezentację.

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć pełną ofertę naszego biura, zapraszamy na naszą stronę: http://www.horyzont-n.plOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 515... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kartuzy
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Krystian Munia
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lokale użytkowe do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2020-11-09

Zgłoś naruszenie

Zobacz inne nieruchomości

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Krystian Munia
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ