Następne

Lokal w centrum Kartuz, wraz z wyposażeniem

1 000 000 zł

Szczegóły

Cena za m2:
3575.00

Pow. lokalu:
280 m2

Wentylacja:
Tak


Opis

Oferta dotyczy sprzedaży lokalu w kamienicy w centrum Kartuz Każdy z nich ma osobne wejście z zewnątrz, oraz połączenie wewnątrz poprzez klatkę schodową. Istnieje możliwość zakupu całej kamienicy. Za budynkiem jest parking. W cenie umeblowanie wraz z wyposażeniem. Dobre miejsce na pub, restaurację, galerię itp.

OPIS POMIESZCZEŃ
Lokal składa się z 2 kondygnacji - środkowej i poddasza. Przy wejściu do kondygnacji środkowej znajduje się rampa którą można zabudować (jest pozwolenie). Na tych obu poziomach znajduje się bar, zaplecze, toalety, oraz duża sala.
Okna PCV, drzwi stalowe, na podłogach wykładzina, terakota oraz panele.

MEDIA I INSTALACJE
Woda, prąd, siła, kanalizacja, linia TP, internet. W lokalach są osobne liczniki. Na każdej kondygnacji rekuperator, na środkowej klimatyzacja. Ogrzewanie elektryczne, jest możliwość doprowadzenia gazu ( jest już opłacony projekt), oraz alternatywnie - kominek.
Zapraszam na prezentację.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Kartuzy - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne