Lokal w centrum Kartuz, wraz z wyposażeniem

1 000 000 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Lokal w centrum Kartuz, wraz z wyposażeniem - Lokale użytkowe na s... - Kartuzy
Lokal w centrum Kartuz, wraz z wyposażeniem - Lokale użytkowe na s... - Kartuzy - zdjęcie 1Lokal w centrum Kartuz, wraz z wyposażeniem - Lokale użytkowe na s... - Kartuzy - zdjęcie 2Lokal w centrum Kartuz, wraz z wyposażeniem - Lokale użytkowe na s... - Kartuzy - zdjęcie 3Lokal w centrum Kartuz, wraz z wyposażeniem - Lokale użytkowe na s... - Kartuzy - zdjęcie 4

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Kartuzy
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Szczegóły

Cena za m2:
7675.19

Pow. lokalu:
130 m2

Wentylacja:
Tak


Opis

Oferta dotyczy sprzedaży lokalu w centrum Kartuz. Istnieje możliwość zakupu całej kamienicy (trzykondygnacyjnej). Za budynkiem jest parking. W cenie umeblowanie wraz z wyposażeniem. Dobre miejsce na pub, restaurację, galerię itp.

OPIS POMIESZCZEŃ
Lokal powierzchni 130 m2, znajduje się w przyziemiu kamienicy, składa się z sali restauracyjnej zaplecza socjalno - kuchennego WC oraz toalety. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Okna PCV, drzwi stalowe z zasuwami, na podłodze wykładzina oraz terakota.

MEDIA I INSTALACJE
Woda, prąd, siła, kanalizacja, linia TP, internet. W lokalu są osobne liczniki. Na każdej kondygnacji rekuperator, na środkowej klimatyzacja. Ogrzewanie elektryczne, jest możliwość doprowadzenia gazu ( jest już opłacony projekt), oraz alternatywnie - kominek.
Zapraszam na prezentację.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Kartuzy
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Patrycja Dopka
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lokale użytkowe na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 423
Data dodania: 2017-02-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Patrycja Dopka
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ