Imadło uniwersalne


Opis

IMADŁO UNIWERSALNE typ RFU

Proponujemy Państwu zakup imadła maszynowego, które wykorzystywane jest głównie w obrabiarkach takich jak: frezarki, wiertarki, szlifierki, strugarki i inne maszyny.


Jest to wysokogatunkowy odlew żeliwny, śruba pociągowa zabezpieczona od góry przed zanieczyszczeniami i wiórami.


Imadła maszynowe obrotowe RFU mogą być mocowane z podstawą, tzw. obrotnicą, wyposażoną w podziałkę 360° co 1 mm lub też, bezpośrednio na stole obrabiarki, jako imadła stałe (po ściągnięciu
obrotnicy).W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.


Zachęcam do kontaktu.

Klaudia Łopata


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Karbowo - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Grudziądz i okolica (pow. m. Grudziądz w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Brodnica i okolica (pow. brodnicki w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Iława i okolica (pow. iławski w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Lubicz Górny i okolica (pow. toruński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Wąbrzeźno i okolica (pow. wąbrzeski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Golub-Dobrzyń i okolica (pow. golubsko-dobrzyński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Pokrzydowo i okolica (pow. brodnicki w kujawsko-pomorskim)