Suchy basen BabyBall z piłeczkami

269,00 zł


Opis

Suchy basenik BabyBall z piłeczkami
Posiadanie takiego gadżetu w domu - suchy basenik BabyBall z piłeczkami, z pewnością zadowoli każdego rodzica.
Przede wszystkim suchy basen BabyBall zapewni maluchom rozrywkę na długie godziny. Wbrew pozorom taka zabawka nie zajmuje aż tak wiele miejsca w domu( potrzebujemy około 1m kw.) . Wielu dorosłych martwi wizja porozrzucanych po całym pomieszczeniu piłek. Jednak problem taki da się z łatwością rozwiązać.
Celowanie kulkami do baseniku BabyBall może zamienić sprzątanie we wspaniałą zabawę. Ważnym aspektem jest także bezpieczeństwo maluchów. Dzięki temu, że baseniki BabyBall wykonane są z miękkiego, solidnego materiału nie musisz się martwić, że dziecko podczas zabawy przez przypadek się uderzy.
Piłeczki są dużych rozmiarów (certyfikowane UE) plastikowe, dlatego nie ma obaw, że wydarzy się coś złego.
Suchy Basenik BabyBall zapewni nie tylko świetną zabawę naszym pociechom, lecz także stanie się śliczną dekoracją dziecięcego pokoju. ✅ Produkty są bezpieczne, posiadają atesty oraz spełniają normy UE (symbol CE).
Nie czekajcie, zamówcie już dzisiaj. Gwarantujemy szybki czas realizacji. wysokość - 40 cm, średnica wew. - około 80cm , grubość pianki 4 cm , 12 kolorów piłeczek do wyboru,
W komplecie basenik i 150 szt piłeczek
Produkt wykonany tylko z polskich materiałów, szyty własnoręcznie !!
Wysyłka - kurier 20 zł
Zapraszam: www.babyball.pl
www.facebook.com/BabyBall.dzieci/


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Kamienna Góra - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Wałbrzych i okolica (pow. wałbrzyski w dolnośląskim), Ogłoszenia Jelenia Góra i okolica (pow. m. Jelenia Góra w dolnośląskim), Ogłoszenia Jawor i okolica (pow. jaworski w dolnośląskim), Ogłoszenia Świdnica i okolica (pow. świdnicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Dzierżoniów i okolica (pow. dzierżoniowski w dolnośląskim), Ogłoszenia Pieszyce i okolica (pow. dzierżoniowski w dolnośląskim), Ogłoszenia Karpacz i okolica (pow. jeleniogórski w dolnośląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Kamiennej Górze lub w całym województwie dolnośląskim.