Suchy basen BabyBall z piłeczkami

269,00 zł


Opis

Suchy basenik BabyBall z piłeczkami - wspaniała zabawa nie tylko w domu !!!! Prawdziwy hit , którego nie znajdziecie nigdzie indziej! Przenoszenie baseników BabyBall nigdy nie było takie proste… Jak już wielokrotnie wspominaliśmy - nasze baseniki są testowane przez Was, drogie mamy. I to dzięki Wam możemy je stale ulepszać. Dzięki zupełnie nowym uchwytom przenoszenie baseników staje się o wiele wygodniejsze i szybsze. Nasze produkty stały się teraz niezwykle poręczne i praktyczne. Nie czekajcie na nic - złapcie za uchwyty i zapewnijcie Waszym dzieciom mnóstwo zabawy!
Basenik z wyszytym imieniem dziecka! Tylko u nas bezpłatna personalizacja! Nie czekajcie, zamówcie już dzisiaj. Gwarantujemy szybki czas realizacji. wysokość - 40 cm, średnica wew. - około 80cm , grubość pianki 4 cm , 12 kolorów piłeczek do wyboru,
W komplecie basenik i 150 szt piłeczek
Produkt wykonany tylko z polskich materiałów, szyty własnoręcznie !!
Wysyłka - kurier 20 zł
Zapraszam: www.babyball.pl
www.facebook.com/BabyBall.dzieci/


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Kamienna Góra - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Wałbrzych i okolica (pow. wałbrzyski w dolnośląskim), Ogłoszenia Jelenia Góra i okolica (pow. m. Jelenia Góra w dolnośląskim), Ogłoszenia Jawor i okolica (pow. jaworski w dolnośląskim), Ogłoszenia Świdnica i okolica (pow. świdnicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Dzierżoniów i okolica (pow. dzierżoniowski w dolnośląskim), Ogłoszenia Pieszyce i okolica (pow. dzierżoniowski w dolnośląskim), Ogłoszenia Karpacz i okolica (pow. jeleniogórski w dolnośląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Kamiennej Górze lub w całym województwie dolnośląskim.