Następne

Kalonka - dom na przedszkole lub inną działalność

5 000,00 zł

Szczegóły

Pow. lokalu:
240 m2


Opis


We speak English, Italian, please call us at +48 793 000 555 or send e-mail [email protected]WOLNE OD: zaraz Do wynajęcia parter domu o pow. (240 m2) w Kalonce, zaledwie 12 km od centrum Łodzi.

Działka o pow. (1676 m2). Malownicza lokalizacja, blisko lasy i wspaniały klimat. Dom z 2007 roku.Dom z powodzeniem może zostać zaadoptowany na działalność gospodarczą jak np. dom seniora,

przedszkole (jest pozwolenie na I grupę do 25 os.) czy gabinety dla lekarzy specjalistów.PARTER: 5 pokoi (w tym jeden przejściowy), 2 x kuchnia, łazienka, osobne wc. Garaż.

2 niezależne wejścia.OPŁATY: 5000 PLN + media (zaliczka na prąd, wodę i c.o w wysokości 1000 PLN)

Kaucja: 5000 PLNMedia: prąd, woda,gaz, oczyszczalna

Możliwość wystawienia FV (do ceny należy doliczyć VAT).Zapraszamy.

Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie ______________________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może odbiegać od stanu faktycznego, za co Biuro nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne