Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline EN ST/OX - Gastrointestinal - 5 kg

159,80 zł

Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline EN ST/OX... - Karmy dla kotów - Kalisz

Opis

Problemy żołądkowo-jelitowe są powszechne u kotów i mogą objawiać się na przykład wymiotami lub biegunką. Purina Veterinary Diets Feline PL - Gastrointestinal została opracowany w celu łagodzenia ostrych zaburzeń wchłaniania jelitowego u kotów w każdym wieku oraz wsparcia podczas rekonwalescencji. Sucha karma dietetyczna zawiera wysoce przyswajalne składniki, a dzięki smacznej recepturze jest akceptowana przez większość czworonogów. Karma dietetyczna dla kotów charakteryzuje się między innymi wysoką zawartością kalorii oraz wysoką koncentracją ważnych składników odżywczych. Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline EN ST/OX - Gastrointestinal dostarcza również elektrolity w celu wyrównania strat. Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline EN ST/OX – Gastrointestinal w skrócie: Kompletna karma dietetyczna dla dorosłych kotów i kociąt w celu łagodzenia zaburzeń wchłaniania jelitowego oraz przywracania wartości odżywczych bądź w przypadku rekonwalescencji. Łatwo przyswajalne składniki: wysoce przyswajalne składniki odciążające przewód pokarmowy i wspierające optymalne wchłanianie substancji odżywczych. Podwyższona zawartość elektrolitów: w celu wyrównania utraconych elektrolitów. Wysoka zawartość substancji odżywczych i kalorii. Z prebiotyczną inuliną: może przyczynić się do powstania wyrównanej flory jelitowej. Specjalna mieszanka błonnika: połączenie rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego błonnika w celu poprawienia funkcjonowania trawienia. Z dodatkiem bentonitu: wiąże wodę w organizmie. Bardzo smaczna: akceptowana przez wiele kotów.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kalisz
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Kalisz
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 14
Data dodania: 2020-08-29

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij