Następne

Patelnia do naleśników 23 cm skeppshult natural selection

357,90 zł


Opis

Patelnia żeliwna do smażenia naleśników szwedzkiej firmy Skeppshult. Wykonana jest z żeliwa, dzięki czemu nagrzewa się bardzo szybko i równomiernie, a jednocześnie długo trzyma ciepło. Patelnia łączy w sobie najwyższą jakość z elegancją i funkcjonalnością. Zdecydowanie polecamy patelnie firmy Skeppshult ponieważ posiadają 25 letnią gwarancję.
Naczynia nie są emaliowane, a jedynie impregnowane naturalnym olejem. Gotowanie wody np. na makaron, kompot itp. w naczyniach żeliwnych nie jest wskazane.
Materiał:

- żeliwo

- drewno bukowe
Rozmiar:

średnica 23 cmWaga:

2,25 kgGwarnacja: 25 lat.
Dostosowane do każdego rodzaju kuchni w tym indukcyjnych: Szefowie kuchni na całym Świecie podziwiają niepodważalne właściwości grillowania, smażenia i gotowania w naczyniach żeliwnych SKEPPSHULT . Wszystkie nasze produkty są wykonane ręcznie z wyselekcjonowanych materiałów przyjaznych środowisku, nie wymagają używania żadnych detergentów i płynów do naczyń podczas użytkowania.Początki fabryki sięgają roku 1906. Od tamtej pory wiele sie wydarzyło, ale jednocześnie niewiele uległo zmianie. Wiedza, doświadczenie, kunszt, mistrzostwo, wierność wartościom takim jak autentyczność, funkcjonalność i żywotność produktów pozotały niezmienne.


Przeczytaj wiecej w wersji PDF:


Szkoła Skeppshult >>> , Indukcja >>> , Pielęgnacja produktów 1 >>>


Pielęgnacja produktów 2 >>>
Kolekcja:
Natural SelectionSzczegółowe informacje oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne