LOKAL WITRYNOWY NA WYNAJEM

1 500,00 zł

LOKAL WITRYNOWY NA WYNAJEM - Lokale użytkowe do w... - Kalisz
LOKAL WITRYNOWY NA WYNAJEM - Lokale użytkowe do w... - Kalisz - zdjęcie 1LOKAL WITRYNOWY NA WYNAJEM - Lokale użytkowe do w... - Kalisz - zdjęcie 2LOKAL WITRYNOWY NA WYNAJEM - Lokale użytkowe do w... - Kalisz - zdjęcie 3LOKAL WITRYNOWY NA WYNAJEM - Lokale użytkowe do w... - Kalisz - zdjęcie 4LOKAL WITRYNOWY NA WYNAJEM - Lokale użytkowe do w... - Kalisz - zdjęcie 5LOKAL WITRYNOWY NA WYNAJEM - Lokale użytkowe do w... - Kalisz - zdjęcie 6LOKAL WITRYNOWY NA WYNAJEM - Lokale użytkowe do w... - Kalisz - zdjęcie 7LOKAL WITRYNOWY NA WYNAJEM - Lokale użytkowe do w... - Kalisz - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Kalisz
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Szczegóły

Pow. lokalu:
50 m2


Opis


Polecamy na wynajem lokal witrynowy o powierzchni ok. 50m2 w atrakcyjnej lokalizacji z prywatnym parkingiem. Lokal składa się z pomieszczenia głównego, zalpecza socjalnego, magazynku, a także wc. Lokal własnościowy z Księgą Wieczystą, dostępny od ręki. Ogrzewanie centralne, piec elektryczny, na podłogach częściowo płytki. W oknach rolety wewnętrzne. Zapraszamy do oglądania.KWOTA WYNAJMU: 1500 zł (do negocjacji)

KAUCJA: 2000 zł (do negocjacji)*Biuro pobiera jednorazowo prowizję w wysokości jednokrotności kwoty wynajmu*Joanna tel: 574 000 674

[email protected]Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomościZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kalisz
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Calisia Estate Sp. z.o.o.
(Calisia Estate Biuro nieruchomości)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lokale użytkowe do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2020-08-17

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Calisia Estate Sp. z.o.o.
(Calisia Estate Biuro nieruchomości)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij