Kawa ziarnista Goat Story „Rwanda Gasharu Rugori“, 250 g

67,50 zł

Kawa ziarnista Goat Story „Rwanda Gasharu Rug... - Kawa - Kalisz

Opis

„ Sprawić, by praca kobiet liczyła się w przemyśle kawowym“ - ten cel jest inspiracją dla kobiecej, złożonej i eleganckiej kawy „ Rugori“ (jej egzotyczna nazwa oznacza „ Korona kobiety“), która charakteryzuje się przyjemną, wielowarstwową kwasowością i herbacianym body. Prezentowana tu w pełni myta, eksperymentalna partia została wyprodukowana i przetworzona wyłącznie przez kobiety. W przygotowanym napoju ujawniają się nuty czerwonych jagód, jabłek, zielonej herbaty, pomarańczy, ziół i wiśni. Idealna do: parzenia metodą pour-over (filtr) Doskonała również do: espresso, cold brew, French Press, Aeropress Ze względu na wyjątkową jakość i smak, kawa ta oznaczona jest jako Specialty. S C A przyznało jej 86 punktów na 100 możliwych. K R A J: Rwanda W Y S O K OŚĆ: 1580-2100 m O D M I A N A: Red Bourbon P R O C E S: Mokry,eksperymentalny S T O P I EŃ P A L E N I A: Jasny  N U T Y S M A K O W E: Czerwone jagody, Jabłka, Zielona herbata, Pomarańcze, Zioła, Wiśnie Skład: palone ziarna kawy. Warunki przechowywania: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu..

Oferta sklepu internetowego. Przejdź na stronę sklepu by zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kalisz
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Przyjaciele Kawy)

Kalisz
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kawa
(w dziale: Produkty spożywcze)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 16
Data dodania: 2021-09-09

Zgłoś naruszenie

Kawa w okolicy

Sklep
(Przyjaciele Kawy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij