Felga stalowa KFZ STAHLRAD 8390, rozmiar 6x15", rozstaw 4x100

273,06 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Felga stalowa KFZ STAHLRAD 8390, rozmiar 6x15",... - Felgi - Kalisz

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Kalisz
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Firma KFZ należąca do austriackiego koncernu ALCAR jest największym dostawcą felg stalowych na rynek wtórny dla prawie wszystkich modeli aut dostępnych na europejskim rynku. Felgi stalowe KFZ produkowane są przy użyciu wysoce zawansowanych technologii. Każdy model felgi zaczyna, jako projekt komputerowy, który po odpowiednich testach i symulacjach trafia do w pełni zautomatyzowanych fabryk na terenie Austrii oraz Szwajcarii. Do produkcji felg wykorzystuje się najnowsze urządzenia i najlepsze dostępne materiały takie jak stal oraz produkty lakiernicze. Dzięki temu felgi KFZ uzyskują jakość porównywalną do felg montowanych w nowo wyprodukowanych pojazdach. Główny celem firmy KFZ jest dostarczanie felg stalowych w przystępnych cenach w okresie jesienno zimowym, gdy następuje wymiana opon letnich na zimowe. Użytkownicy aut z felgami aluminiowymi mogą je ochronić przed wpływem soli oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych stosując felgi stalowe do opon zimowych. A dzięki rozbudowanym kanałom dystrybucji firma KFZ jest w stanie dostarczyć nam praktycznie każdy rodzaj felgi w ciągu 24 godzin.

UWAGA oferta dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego - lokalny sklep może nie posiadać danego produktu na stanie. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz na stronie sklepu.
Zależy Ci na czasie? Większość produktów może być u Ciebie już w 24h, a niektóre jeszcze szybciej!


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Kalisz
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Części motoryzacyjne
(Inter Cars)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Felgi
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-09-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Części motoryzacyjne
(Inter Cars)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij