8in1 Vitality Senior - 70 tabletek

39,80 zł

8in1 Vitality Senior - 70 tabletek - Przysmaki dla psów - Kalisz

Opis

Psy w podeszłym wieku mają inne zapotrzebowanie na minerały i witaminy niż ich młodsi koledzy i szczenięta. Dieta uboga w witaminy i minerały może prowadzić do niepożądanych skutków zdrowotnych. 8in1 Vitality Senior suplement multiwitamin i minerałów w tabletkach pomagają zachować zdrowie i kondycję Twojego starszego wiekowo psa. Zbilansowana kompozycja aż 12 rozpuszczalnych w wodzie i tłuszczach witamin, jak i 6 niezbędnych do życia pierwiastków śladowych została opracowana specjalnie dla starszych psów, aby otrzymywały one codziennie wystarczającą ich ilość. Suplement multiwitamin i witamin 8in1 Vitality Senior powstał we współpracy z lekarzami weterynarii, bez konieczności dodawania sztucznych barwników oraz konserwantów. Dla starszych psów Dopasowany do potrzeb i kondycji starszych psów 12 rozpuszczalnych w wodzie i tłuszczach witamin 6 niezbędnych do życia pierwiastków śladowych Bez konserwantów i sztucznych barwników Opracowany we współpracy z lekarzami weterynarii Tabletki 8in1 Vitality Senior umieszczone są w poręcznym opakowaniu do ponownego zamknięcia. 1 opakowanie zawiera 70 tabletek.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kalisz
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Kalisz
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij