WindSUP dmuchana deska z żaglem - Wypożyczalnia na cały kraj

130,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

WindSUP dmuchana deska z żaglem - Wypożyczalnia... - Jachty, łodzie - Kajetany
WindSUP dmuchana deska z żaglem - Wypożyczalnia... - Jachty, łodzie - Kajetany - zdjęcie 1WindSUP dmuchana deska z żaglem - Wypożyczalnia... - Jachty, łodzie - Kajetany - zdjęcie 2WindSUP dmuchana deska z żaglem - Wypożyczalnia... - Jachty, łodzie - Kajetany - zdjęcie 3WindSUP dmuchana deska z żaglem - Wypożyczalnia... - Jachty, łodzie - Kajetany - zdjęcie 4WindSUP dmuchana deska z żaglem - Wypożyczalnia... - Jachty, łodzie - Kajetany - zdjęcie 5WindSUP dmuchana deska z żaglem - Wypożyczalnia... - Jachty, łodzie - Kajetany - zdjęcie 6WindSUP dmuchana deska z żaglem - Wypożyczalnia... - Jachty, łodzie - Kajetany - zdjęcie 7WindSUP dmuchana deska z żaglem - Wypożyczalnia... - Jachty, łodzie - Kajetany - zdjęcie 8WindSUP dmuchana deska z żaglem - Wypożyczalnia... - Jachty, łodzie - Kajetany - zdjęcie 9WindSUP dmuchana deska z żaglem - Wypożyczalnia... - Jachty, łodzie - Kajetany - zdjęcie 10

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Kajetany
woj. mazowieckie
pow. pruszkowski
gm. Nadarzyn

Stan:
Używany
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Wypożyczalnia Tatamaran.
Frajda z Żeglowania na SUP, na kajaku lub windserfingu w jednym. Spakowaną do plecaka pompowaną deskę z żaglem zmieścisz w każdym bagażniku. WindSup wyposażony jest w krzesło do pływania jak na kajaku, masz i żagiel do pływania jak na windsurfingu oraz wiosła do pływania jak na typowej desce SUP. Można go zabrać nad jezioro, nad morskie wybrzeże, a nawet do Chorwacji. Moc radości zapewniona. Plecak ze sprzętem dostarczymy kurierem w dowolne miejsce.

Cena od 60 do 130 w zależności od sezonu, szczegóły na stronie wypożyczalni Tatamaran https://tatamaran.com.pl/Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Kajetany
woj. mazowieckie
pow. pruszkowski
gm. Nadarzyn

Stan:
Używany
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Wojciech Borowski
(TATAMARAN WOJCIECH BOROWSKI)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Jachty, łodzie
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2021-05-29

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Wojciech Borowski
(TATAMARAN WOJCIECH BOROWSKI)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij