Następne

Obiekt na sprzedaż

1 500 000 zł


Opis

Oferta dotyczy sprzedaży hali magazynowo produkcyjnej wraz z domem jednorodzinnym posadowionych na działce o powierzchni 900 m2 w atrakcyjnym miejscu - zaledwie 2,5 km od trójmiejskiej obwodnicy w miejscowości Juszkowo. Budynki w bardzo dobrym stanie, hala trzykondygnacyjna, murowana, ocieplona. Oba budynki ogrzewane gazowo-niezależnie.

POMIESZCZENIA HALI:
Na parterze znajduje się garaż, hala wystawiennicza, hala magazynowa oraz pomieszczenia socjalne. Wysokość pomieszczeń hali to 3,5m. Na tym poziomie znajduje się też dwupokojowe niezależne mieszkanie, podpiwniczone, z wyjściem na ładnie zagospodarowany ogród, na planie zaznaczono jako pokoje socjalne. Pierwsze piętro to trzy hale. Drugie to pomieszczenia biurowe. W budynku jest duża klatka schodowa z podciągiem, jest możliwość zainstalowania windy. Okna PCV, na podłogach podesty oraz terakota. Budynek bardzo zadbany.

DOM
Budynek jednorodzinny o powierzchni całkowitej 126,1 m2, wybudowany w 2014r. wg projektu dom w cyklamenach 2 (bez garażu), ocieplony, na dachu dachówka ceramiczna, solary. Na parter składają się wiatrołap, salon z jadalnią, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownia. Na poddaszu są 3 pokoje, garderoba, łazienka. Okna PCV, drzwi drewniane, na podłogach panele i terakota, w łazienkach i wiatrołapie ogrzewanie podłogowe.

MEDIA
Woda, prąd, gaz, kanalizacja, linia telefoniczna, jest również monitoring.

DOJAZD
Około 500m od nieruchomości jest przystanek autobusowy. Dobre połączenie komunikacyjne z Trójmiastem, 2,5 km do wlotu na trójmiejską obwodnicę.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Juszkowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne